Walmartil on PS5 konsoolid, mis on saadaval kõigile

Kui soovite osta PS5 või PS5 komplekti, on Walmartil need kohe laos. Erinevalt tänapäevast ei pea te üks olema Walmart+ liikmed. Igaüks saab ühe! No midagi sellist. Kui klõpsate linkidel, asute kohe järjekorda, et saada võimalus PS5-le.

Hankige PS5 kohe Walmartis

Nagu varem mainitud, nõudis eelmine juurdepääs Walmart+, kuid see pole enam nii. Saate endiselt registreeruda Walmart+ kasutajaks tulevaste hüvede saamiseks, kuid praegu on PS5 avatud kõigile, kes soovivad virtuaalses järjekorras oodata.

Walmart+ maksab 12,98 dollarit kuus või 98 dollarit aastas.

Kas Amazonil on PS5 laos?

See on huvitav küsimus. Musta reede puhul pole Amazonil PS5 osas midagi varrukas (vähemalt meile teadaolevalt mitte). Siiski saate registreeruda PS5 kutse saamiseks erinevatel allpool loetletud PlayStation 5 SKU-del. Twitteris IGNDealsi ja meie enda aruannete kaudu nähtu põhjal on need kutsed väga kiiresti välja läinud.

Amazon PlayStation 5 kutsed

Millal PS5 Walmartis musta reede jaoks müügile jõuab?

  • Esmaspäeval, 21. 11. kell 12.00 ET saidil Walmart.com ainult Walmart+ liikmetele
  • Esmaspäeval, 21. 11. kell 19:00 ET saidil Walmart.com
  • Must reede, 25.11., kauplustes

PlayStation 5 konsoolide saadavus on üks paljudest PS5 musta reede pakkumistest, kuigi täishind pole tegelikult leping. Kuid see ületab skalperite hindu!

Iga-aastane IGN Plus liikmelisus

Registreeruge musta reede müügihooajal ja säästate 25% iga-aastaselt liikmemaksult. Samuti saate registreeruda 30-päevaseks tasuta prooviperioodiks.

Leave a Comment