Vikings vs. Patriots: Justin Jefferson särab tänupühal, kui Minnesota paraneb 9:2-le

Vikings tõusis hooajal seisule 9:2, kui alistas NFL-i tänupüha kolmikpeamängu viimases mängus Patriots 33:26.

Pärast lühikesi väravaid 11. nädalal ei raisanud need kaks rünnakut aega, et mängu lõpptsoon käima lükata. Minnesota vajas vaid kaheksa mängu, et sõita 80 jardi, et varaõhtul maanduda. Seejärel lõi New England selle skoori enda omaga, kui Mac Jones ühendas Nelson Agholoriga 34 jardi maalöögi. Sealt edasi langesid need rünnakud kokku kogu esimese poolaja ja olid poolajal viigis 16.

Uus-Inglismaa avas viimase poolaja 75-jardi maandussõiduga, tõustes seitsme võrra. Ei läinud kaua aega, kui Minnesota mängu tagasi sai, sest Kene Nwangwu naasis 97 jardi pealelöögi.

Neljanda veerandi alguses oli seis 26 ja siis hakkas Vikings eemalduma. Penalti New Englandile lööja põrutamise eest andis Minnesotale kolmanda ja 4 punktiga uue elu ja nad võitsid. Kaks mängu pärast penaltit andis Cousins ​​36 jardi söödu Justin Jeffersonile ja seejärel 15 jardi touchdowni. Adam Thielenile juhtpositsiooni haarama ja hoidma.

Kirk Cousins ​​saavutas 30/37 jardi 299 jardi kolme punkti ja vaheltlõikega. Justin Jefferson oli tema peamine sihtmärk ja staari arvele jäi 9 tabamust 139 jardi ja touchdowni eest. alistas Randy Mossi rekordi. Samal ajal saavutas Mac Jones tulemuseks 28-39 ja saavutas hooaja tipptasemel 382 jardi paari TD-ga ja ilma vaheltlõigeteta.

Siit suunduvad Patriots tagasi Foxborough’sse ja valmistuvad järjekordseks neljapäevaõhtuseks mänguks, kui nad võõrustavad oma hooaja esimest kohtumist Buffalo Billsi. Mis puutub Vikingitesse, siis nad peatuvad US Bank Stadiumil ja valmistuvad New York Jetsiks.