Valerie Bertinelli veedab oma esimese tänupüha pärast lahutust Tom Vitalest

Valerie Bertinelli veedab oma esimese tänupüha pärast lahutust Tom Vitalest … taasühinedes poja Wolfgangi ja perega Itaalias

Vaid üks päev pärast lahutust hüppas näitlejanna Valerie Bertinelli lennukile, et veeta tänupüha koos oma poja Wolfgangiga Itaalias.

62-aastane näitlejanna oli 2011. aastast abielus finantsplaneerija Tom Vitalega, kuni nad lahkusid täpselt aasta tagasi, lahutus viidi lõpule kolmapäeval.

Ta astus neljapäeval oma Instagrami loosse, et jagada lühikest videot Itaalias Milanos kohvi nautimast.

Kohviaeg: ta astus neljapäeval oma Instagrami loosse, et jagada lühikest videot, kuidas ta Itaalias Milanos kohvi naudib.

“Tere hommikust,” sosistas ta lühikeses videos, kandes musta toppi ja ülisuureid punaseid päikeseprille.

Ta jagas ka oma advokaadi postitust, kes jagas kolmapäeval lennujaamast postitatud videot, paljastades, et nende lahutus oli lõppenud terve aasta pärast, lisades, et ta on “parim advokaat”.

Tema järgmisel fotol oli näha, kuidas ta sai veiniklaasi käes hoides oma vennalt Patrick Bertinellilt põsele musi.

Tere hommikust:

Tere hommikust: “Tere hommikust,” sosistas ta lühikeses videos, kandes musta toppi ja ülisuureid punaseid päikeseprille.

Vend: tema järgmisel fotol oli näha, kuidas ta sai veiniklaasi käes hoides venna Patrick Bertinelli põsele musi

Vend: tema järgmisel fotol oli näha, kuidas ta sai veiniklaasi käes hoides venna Patrick Bertinelli põsele musi

Ta jagas ka Milano restoranis lühikest videot, kus ta ütleb rahvast täis toale “Happy Thanksgiving”, kui kõik rõõmustavad.

“Itaalia moodi,” ütleb ta lühikese video lõpus, enne kui jagab pilti oma 31-aastasest pojast Wolfgang Van Halenist ja tema kihlatu Andraia Allsopist.

Ta lõpetas oma Instagrami lugude postitused ühe viimase fotoga temast koos Wolfgangi ja Andraiaga.

Joy: Ta jagas ka lühikest videot Milano restoranis, kus ta räägib täis ruumist,

Joy: Ta jagas Milanos asuvas restoranis ka lühikest videot, kus ta ütleb rahvast täis ruumile “Happy Thanksgiving”, kui kõik rõõmustavad.

Snap: Ta lõpetas oma Instagrami lugude postitused viimase fotoga, millel ta on koos Wolfgangi ja Andraiaga

Snap: Ta lõpetas oma Instagrami lugude postitused viimase fotoga, millel ta on koos Wolfgangi ja Andraiaga

Tema puhkusereis saabus vahetult pärast seda, kui advokaat teatas talle, et nende lahutus on pärast aastapikkust protsessi lõpuks lõplik.

“Olen lennujaamas ja lähen Wolfiet vaatama ja mu advokaat just helistas,” ütles ta videos fännidele.

“Paberid on kõik allkirjastatud, kohe-kohe esitatakse, 22.11.22, ma olen ametlikult lahutatud! Õnnelikult lahutatud! Jumal,” lisas ta tohutult kergendatult ohates.

Lahutatud: tema puhkusereis saabus kohe pärast seda, kui advokaat teatas talle, et tema lahutus on pärast aasta pikkust protsessi lõpuks lõpule viidud.

Lahutatud: tema puhkusereis saabus kohe pärast seda, kui advokaat teatas talle, et tema lahutus on pärast aasta pikkust protsessi lõpuks lõpule viidud.

‘Lõpuks ometi. See on lõpuks läbi. Jah!’ lisas ta. “22.11.22, minu elu parim päev,” säutsus ta video kõrval.

Samuti selgus, et Bertinelli peab Vitale’ile maksma 2,2 miljonit dollarit “kõikide omavaheliste nõuete täieliku, lõpliku ja täieliku lahendamise ja rahuldamise eest”.

The Touched By An Angel näitlejanna ja Vitale sõlmisid 2011. aasta uusaastapäeval oma Californias Malibus asuvas elukohas pärast aastatepikkust kohtingut.

Kokkulepe: selgus ka, et Bertinelli peab Vitale'ile maksma 2,2 miljonit dollarit täies mahus, lõplik ja täielik lahendus ja kõigi nendevaheliste nõuete rahuldamine.

Kokkulepe: selgus ka, et Bertinelli peab Vitale’ile maksma 2,2 miljonit dollarit täies mahus, lõplik ja täielik lahendus ja kõigi nendevaheliste nõuete rahuldamine.

Reklaam

Leave a Comment