Ubisoft naaseb Steami, et saada uusim Assassin’s Creed Valhalla värskendus

Suur viikingisõdalane seisab Steami logoga näol nagu mask.

pilt: Ubisoft / Valve / Kotaku

Ubisoft on viimastel aastatel olnud üks paljudest väljaandjatest, kes loobus Steamist oma poe või Epicu käivitusprogrammist. Ja nagu paljud paljud, sealhulgas Activision, naaseb Ubisoft nüüd Steami eelseisva väljalaskega Assassin’s Creed Valhalla platvormil siis Väljaandja 2019. aasta kommentaarid väitis, et Steami levitamismudel oli “ebareaalne”.

Kirjastajad on ahned. Ja enamik digitaalseid kauplusi, nagu Valve ülipopulaarne Steam, saavad igalt ostetud mängude ja DLC-de müügilt osa. Paljud kirjastajad, nagu Activision, Ubisoft ja EA, on viimased paar aastat veetnud Steami hülgamisel ning oma arvutikäivitusprogrammide ja kaupluste loomisel, et vältida kärpeid. See läks väga kiiresti käest ära ja paljud neist kannidest olid nõmedad, pakkusid selle kasutamiseks vähe stiimulit ja tundus, et need on alati värskenduse kaugusel täielikust purunemisest. Ütlematagi selge, et paljudele inimestele ei meeldinud, et kirjastajad Steamist hüppasid. Ja viimasel ajalNäib, et ettevõtted on aru saanud, et kaotavad raha, vältides raha põletamise ajal Steami närustel kannudel. Näiteks on Ubisoft tagasi pärast seda, kui on viimase paari aasta jooksul Steami enamasti ignoreerinud.

Steamis, näete äsja loodud lehte Assassin’s Creed Valhalla. Massiivne avatud maailma RPG ilmus esmakordselt 2020. aastal konsoolidele ja arvutitele. Kuid kui tahtsite seda arvutis mängida, pidite kasutama Ubisofti käivitajat või Epic Store’i, kuna see oli üks ainukesi Assassin’s Creed mänge, et Steam täielikult vahele jätta. Nüüd jõuab see lõpuks platvormile 6. detsembril, täpselt õigel ajal tohutu lõplik värskendus Ubisoft käivitab RPG juba liiga suur.

minu linn sai Ubisoftilt avalduse, mis kinnitas Steami naasmist ja ühtlasi paljastas, et plaanib tulevikus platvormile tuua ka teisi mänge.

„Hindame pidevalt, kuidas tuua oma mänge erinevatele vaatajaskondadele kõikjal, kus nad ka poleks, pakkudes samal ajal Ubisoft Connecti kaudu ühtset mängijate ökosüsteemi. Assassin’s Creed Valhalla, aasta 1800, e Rulli meistrid on Ubisofti pealkirjade hulgas, mis Steamis avaldatakse, ”ütles Ubisoft oma avalduses minu linn

Näib, et nende mängude mängimiseks peate ikkagi installima ja kasutama Ubisofti enda käivitusprogrammi, isegi kui ostate need Steamist, mis on tüütu ega midagi uut. Praegu meeldib see vanematele Ubisofti mängudele Far Cry New Dawn töötage Steamis.

See samm on kirjastaja jaoks suur muutus. 2019. aastal nimetas Ubisoft oma otsust Steam vahele jätta “äriotsuseks”, mitte ei otsustanud mänge välja anda. Assassin’s Creed oma tolleaegses Uplay poes ja Epic poes, kus see käib suurema kärpimise alla. Hiljem samal aastal Ubisofti partnerluste ja tulude asepresident nimetas Steami levitamismudelit “ebareaalseks” ja lisas, et see “ei peegelda seda, kus maailm praegu mängude levitamise osas on”. Näib, et asjad on muutunud ja Steam sobib suurepäraselt aastaks 2022 ja kuidas mänge ostetakse ja müüakse üle maailma. See on huvitav.

Värskendus, 21.11.22, 16:15 ET: O Assassin’s Creed Väljaandja kinnitas Kotakuga, et tema tulevased Steami mängud nõuavad endiselt Ubisoft Connecti kontode loomist. Ta kinnitas ka, et mängijatel peab olema installitud Ubisoft Connect, et pääseda juurde ja mängida selliseid mänge Assassin’s Creed Valhalla Steamis.

Leave a Comment