Todd ja Julie Chrisley mõisteti süüdi maksupettuses ja kuritegudesCNN

Föderaalkohus mõistis esmaspäeval vanglakaristuse tõsielustaaridele Julie ja Todd Chrisleyle.

“Chrisley Knows Best” paar tunnistati juunis süüdi vandenõus, et petta pankadelt rohkem kui 30 miljonit dollarit petturlikke laene. CNN teatas varem. Lisaks tunnistati nad süüdi mitmes maksukuriteos, sealhulgas siseriikliku tuluteenistuse väljapetmise katses.

Kohtunik Eleanor L. Ross mõistis Todd Chrisley 12 aastaks vangi koos kolmeaastase järelevalvega vabastamisega. Tema abikaasa Julie Chrisley mõisteti seitsmeks aastaks vangi ja kolm aastat järelevalve all vabastamist. Nende raamatupidaja Peter Tarantino mõisteti kolmeks aastaks vangi ja kolmeks aastaks vabadusse järelevalve all, ütles USA Georgia põhjapiirkonna advokaat Ryan Buchanan pressikonverentsil pärast kohtuotsuse ülekuulamist.

Justiitsministeeriumi teatel näitasid juhtumi tõendid, et Chrisleyd said laenud, esitades vale pangaväljavõtteid, auditiaruandeid ja finantsaruandeid. DOJ-i pressiteate kohaselt kasutati seda raha luksusautode, disainerrõivaste, kinnisvara ja reiside ostmiseks.

Seejärel, teenides oma endises tõsielusaates miljoneid dollareid, võtsid Chrisleyd koos oma raamatupidajaga vandenõu, et petta IRS-i ja vältida kuritegelike maksude kogumist.

“Chrisley Knows Best” debüteeris 2014. aastal USA võrgus ja jooksis üheksa hooaega.

Juunis CNN-ile antud lühikeses avalduses ütles üks Todd Chrisley advokaat Bruce Morris, et nad on “otsuses pettunud” ja kavatsevad edasi kaevata.

CNN pöördus esmaspäevase otsuse kommenteerimiseks Chrisleyde ja Tarantino esindajate poole.

Leave a Comment