Sony võiks Honda elektriautosse panna PS5

Sonyl ja Hondal võib olla lahendus meelelahutuseks liikvel olles – plaan, mis hõlmab PlayStation 5 toe integreerimist tulevastesse elektriautodesse.

Intervjuus koos Financial Times, Sony Honda Mobility president ja tegevjuht Izumi Kawanishi ütles, et PS5 on võimalik autodesse integreerida. Konsool ja muud Sony teenused on osa suuremast visioonist muuta meelelahutusele rohkem orienteeritud sõiduk, mis konkureerib teiste elektriliste mudelitega, nagu Tesla.

“Sonyl on sisu, teenused ja meelelahutustehnoloogiad, mis inimesi liigutavad. Me kohandame neid varasid mobiilsusega ja see on meie tugevus Tesla vastu,” ütles Kawanishi Financial Timesile.

Sony Honda Mobility tegevjuht Yasuhide Mizuno selgitas, et tulevane riistvara “toidab meelelahutust ja võrgundust, mida me tahaksime pakkuda”.

Financial Times märgib ka, et need uued mudelid, mis peaksid turule jõudma 2025. aastal, muudavad meelelahutusliku sisu tootmisprotsessi osaks.

Sony ja Honda seadsid oma ühisprojekt selle aasta alguses ja Kawanashi ütles, et osa tema plaanist sisaldab edusamme “autonoomse sõidu alal”. COO tunnistas, et täielikult autonoomne sõit ei ole veel olemas ja et tehnoloogia “peab tema visiooni saavutamiseks märkimisväärselt arenema”.

Elektriautode turul on juba mõned võimalused mängude integreerimiseks oma reisidega. Tesla omanikud saavad mängida selliseid klassikuid nagu 1991 Sonic the Hedgehogsamas kui Model X ja Model S autodel on piisavalt võimas riistvara, et sõita The Witcher 3. Ettevõte proovis ka Steami integreerimine teie sõidukite jaoks.

Kui Sonicu ja Sony-Honda 2025. aasta ootamine ei meeldi, on alati olemas Tesla uus autosisene karaokesüsteem või võib-olla lihtsalt Steam Deck.

Andrea Shearon on IGN-i vabakutseline kaastööline, kes tegeleb mängude ja meelelahutusega. Ta on oma seitsmeaastase mängutööstuse karjääri jooksul kandnud mitut mütsi, oma allkirjadega Fanbyte, USA Today FTW, TheGamer, VG247 ja RPG Site. Leia ta Twitterist (@Maajora) või Materia Possessionsi taskuhäälingusaade, mis vestleb FFXIV-st, RPG-dest ja kõigist hiiglaslikke roboteid sisaldavatest sarjadest.

Leave a Comment