“Sellepärast ma vihkan lapsi”

Üks sotsiaalmeedia valvekoer võttis selle võib-olla kõige paremini kokku: “”Mu vanemad oleksid mind lennu keskel lennukist välja visanud.”

Metsikud kaadrid väikesest mehest, kes terroriseerib reisijaid täis lennukit, kogub miljoneid vaatajaid ja kutsub esile tulise arutelu selle üle, kuidas vanemad peaksid olukorraga hakkama saama.

Nüüd viiruslik pilt oli esmakordselt avaldatud Redditi populaarsesse rubriiki “Public Freakout” kolmapäeval pealkirjaga “Lase lastel 8-tunnisel lennul metsikuks lasta”, mis kutsus ligi 20 000 poolthäält ja kommentaare nagu “see peaks olema kondoomireklaam” ja “sellepärast ma vihkan lapsi, eriti seda lapsikut vanust.”

Kicker-kaadril on näha, kuidas seni tuvastamata lennufirma põrgulik põrgu – “arvatakse olevat pärit USAst” kandikulaual energiliselt üles-alla hüppamas, raputades silmanähtavalt otse lennuki ees istmel istuvat reisijat. seda. .

Kuigi näis, et ta Redditi kommentaatorite sõnul säilitas “väikese jõmpsika” kannatlikkuse, ei teinud nördinud vaatajad midagi sellist, vaid andsid vanematele palju nõu.

“See võib olla õudne, aga ma pole kunagi tahtnud, et kandikulaud katastroofiliselt ebaõnnestuks, kui ma seda vaatasin,” naljatas üks ärritunud kommenteerija. “Vaene mees ees.”

Teine Redditi häiremees ütles: “Ma EI lubaks KUNAGI ühel oma lapsel kedagi niimoodi häirida. Üks asi on natuke valju rääkimine. Kui teie laps hüppab lennukiistmetele, hoides samal ajal kinni kellegi teise (võõraste) toolist, on täiesti VALE. Loodan, et see mees sai kuidagi raha tagasi. Vanemad ei näinud selles vist midagi halba. VÕETAMATU!!!”

Üks jõudis otse vanemate jutu juurde: “Ma tunneksin end läbikukkunud vanemana, kui mu lapsed seda teeksid ja ma lihtsalt lubaksin seda,” samas kui teised arvestasid rohkem lennu ajal kehtivate sanitaartingimustega: “Põrkamine on ilmselgelt ärritav. ka paljajalu kandikulaual… Puhastage alati oma müügiputkad.

Nördinud vaatajad jagasid nüüdseks levivas videolõimes hulgaliselt vanemlikke nõuandeid.
Reddit/PublicFreakouts

Vahepeal püüdsid mõned sotsiaalmeedia õiglussõdalased möllu süüdistada lennuki pardameeskonda: “Kas stjuardessid poleks pidanud sekkuma?” küsis üks kommenteerija. “Kui jah, siis loodan, et see reisija sai lennufirmalt hüvitist.”

Iroonilisel kombel läks üks lennufirma sel nädalal levima, paljastades, keda ta ja tema kolleegid peavad lendudel “vihatud reisijateks”: ja see ei ole häirivad lapsed.

Tegelikult on sageli just pettunud need, kes kurdavad halvasti käituvate laste üle, kes panevad “perse” sõna “reisija”. Kat Kalamani sõnulsõbraliku taeva kuueaastane veteran.

Lugude vahel peatumata õudusunenägude lennukireisijadsee endine USA stjuardess puhastab õhku seal, kus flaierid on kõige tüütumad, beebid ei nuta Tegelikult ärritavad salongipersonali kõige rohkem reisijad, kes nõudma nutvate imikute kohta, nentis ta a peaaegu 2 miljoni vaatamisega klipp.

„Ma luban teile, et miski ei ärrita meid rohkem kui stjuardess [than] kui inimesed kaebavad imikute nutmise üle,” rääkis Kalamani. Juuresoleval kaadris on näha vihast “Karenit” avaldamata lennul, kes vaigistab ekraanilt raevukat last.

Kuigi need reisijad võivad pidada end lennukangelasteks, ajavad nad tegelikult närvi nii personali kui ka kaasreisijaid, selgub The Posti varasemast kajastusest nende klipi kohta.

Karjuvate beebide peale hõiskamise asemel soovitab Kalamani häiritud reisijatel valmistuda, kandes “mürasummutavaid kõrvaklappe” või võib-olla (ahhetades) “küsige viisakalt vanematelt, kas nad vajavad abi”.

Leave a Comment