Ric Flair ütleb, et naaseb WWE-sse Raw 30. aastapäeva ja Royal Rumble 2023 puhul

Ric Flairi sõnul naaseb ta WWE-sse vähemalt paariks suureks showks 2023. aasta jaanuaris.

Tema omas Meheks olemine podcast, Flair ja saatejuht Conrad Thompson arutasid WWE-d tugev piletite müük eest Royal Rumble 2023, mis toimub laupäeval, 28. jaanuaril San Antonios Alamadome’is. Flair väljendas oma uudishimu, mis juhtub nende piletinumbritega, kui inimesed saavad teada, et “ma tulen kohale”. Kui küsiti, kas on okei seda uudist avaldada, vastas Flair: “Põrgan jah. Nad ei öelnud, et ärge rääkige kellelegi.”

karmides‘s 30. juubelisaade on seatud leiab aset selle nädala alguses, 23. jaanuaril Philadelphias. Ric kutsutakse ja ta kavatseb maksta palju alkoholi kui tähistame seda sündmust:

“Mind kutsuti ja see on kuradi suur asi… miks? Sest Raw, ja see on kuradi suur asi. Ja mul on au. Kurat, jah, kas sa teed minuga nalja? 30 aastat. Sa mõtled sellele. Pea meeles [when] Kas Nitro kavatses Raw lihtsalt hävitada? Ma ei mäleta enam, kuidas nitrot kirjutada. Saad sa?”

“Minu jaoks läheb see sinna pühapäeva õhtul. Ma lähen vaatama [Steve] Austin, Undertaker, John Cone, kes soovib külma jooki. Ja ma lähen poodi.”

Flair pole sellest ajast saadik WWE jaoks ekraanile ilmunud ta vabastati ettevõtte poolt 2021. aasta augustis. Sellest ajast peale on tema suurimad maadlusuudised, millega ta seotud on olnud, süüdistused seksuaalse väärkäitumise kohta aastal tema vastu tehtud Sõrmuse tume pool septembris 2021 ja teie oma tagasi ringis peatus Ric Flairi viimane matš varem sel suvel.

WWE sai selle tagasi ärisse Ric Flair juunis 2022. Arvestades tema lähedasi suhteid Triple H-ga, pole üllatav kuulda, et ta on kutsutud jaanuaris toimuvatele suurüritustele.

Mida arvate Flairi suurtest uudistest, Cagesiders?

Leave a Comment