Parimad GameStopi musta reede pakkumised: suured allahindlused PS5, Switchi ja Xboxi mängudele

Musta reede pakkumised on ametlikult siin GameStopis ja see tähendab, et leiate Xboxi, PlayStationi ja Switchi mängud, mis kõik on piiratud aja jooksul müügil. Pakkumisi on praegu rohkem kui piisavalt, kuid pidage meeles, et praegusest kuni 25. novembrini võib ilmneda veel mõned allahindlused, seega vaadake kindlasti tagasi @IGNDeals lisateabe saamiseks Twitteris.

Mõned meie lemmikpakkumised GameStopis on praegu järgmised: Meta Quest 2 komplekt, vaid 349,99 dollarini kuid sisaldab rohkem kui 470 dollarit virtuaalreaalsuse mängudes. On ka kurikuulus Nintendo Switchi Mario Kart 8 komplekt mida näeme igal aastal 299 dollari eest; kuid see on siiski suurepärane pakkumine ja tasub kindlasti üle vaadata. Kui ei, siis leiate GameStopist praegu ka mõned parimad Black Friday videomängude pakkumised. Kuid lihtsalt meeldetuletuseks, kuigi musta reede tehingute hooaega on nüüd pikendatud, on pakkumised tavaliselt piiratud.

Parimad GameStopi musta reede mängupakkumised

must reede

Meta Quest 2 mängudega Resident Evil 4 ja Beat Saber pakett

Täiuslik VR Black Friday tehing koguväärtusega 470 dollarit

Nintendo Switchi musta reede komplekt

must reede

Nintendo Switchi must reede pakett

Sisaldab Mario Kart 8 Deluxe ja 3 kuud Switch Online

Xbox Series S Holiday Bundle

Klõpsake jaotisesse minemiseks:

Parimad musta reede PS5 pakkumised GameStopis

PlayStationi ja PS5 pakkumised on kindlasti minu lemmikosa GameStopi musta reede müügist, kuna tundub, et need sobivad praegu paljude teiste jaemüüjatega või isegi paremini. Näiteks, Spider-Man Miles Morales 20 dollari eest see on varastamine ja tasub müügilt ära tuua.

Heitke pilk meie juhendile parimad musta reede PS5 pakkumised rohkemate valikute jaoks.

Tagasi üles

Parimad musta reede Nintendo Switchi pakkumised GameStopis

O Nintendo Switchi musta reede komplekt on kindlasti selle aasta GameStopi Switchi valiku tipphetk, kuid müügil on ka paar muud mängu, mida vaadata.

Siiski väärib märkimist ka see, et need ei pruugi olla musta reede parimad hinnad, vaid lihtsalt parimad pakkumised GameStopisseega soovitan teil neid kõiki uurida palju parem Nintendo Switchi musta reede pakkumised ka meie käepärases kokkuvõttes.

Näiteks, Sonic Frontiers on Walmartis vaid 29 dollarit praegu GameStopis 39 dollari asemel. Ära jäta seda kasutamata!

Nintendo Switchi musta reede komplekt

must reede

Nintendo Switchi must reede pakett

Sisaldab Mario Kart 8 Deluxe ja 3 kuud Switch Online

Sonic Frontiers
Legend of Zelda: Breath of the Wild
TMNT: Cowabunga kollektsioon

Tagasi üles

Parimad Xboxi musta reede pakkumised GameStopis

Absoluutselt parim pakkumine, mille Xboxi praegu GameStopist leiate, on kindlasti Xbox Series S Holiday Bundle’is, kuni vaid 249,99 dollarini. See on hämmastav pakkumine ja tasub kaaluda kõigil, kes soovivad selle põlvkonna Xboxi juurde pääseda.

Xbox Series S Holiday Bundle

Heitke pilk meie juhendile Parimad musta reede Xboxi pakkumised rohkemate valikute jaoks.

Tagasi üles

Tänased parimad musta reede müügid ja pakkumised

Seth Macy on IGN Commerce’i tegevtoimetaja ja ta tahab lihtsalt olla sinu sõber. Leiate, et ta juhib Nintendo Voice Chati taskuhäälingusaadet.

Leave a Comment