Parameedik andis surmaga lõppenud õnnetuses tütart enese teadmata ravile

CALGARY, Alberta (AP) – Kanada parameedik, kes ravis enese teadmata oma tütart pärast surmaga lõppenud autoõnnetust, võitles pisaraid, kui meenutas kaunist tüdrukut, kes võitles lõpuni.

Jayme Erickson sai väljakutse 15. novembril Calgaryst põhja pool toimunud õnnetusse ja istus koos kriitiliselt vigastatud noore naisega, kes tõmmati autost välja ja viidi haiglasse, kus ta suri. Ta oli vigastuste tõttu tundmatu.

Alles siis, kui Erickson päeva lõpus koju jõudis, jõudsid Kanada Kuningliku Ratsapolitsei ametnikud, kes ütlesid talle, et patsient on tema 17-aastane tütar Montana.

Erickson jagas oma leina teisipäeva hilisõhtul ajakirjanikega, kirjeldades oma tütart kui edukat kõiges, mida ta mõtles, innukat ujujat, kes ihkas advokaadiks saada.

“Ta oli võitleja ja võitles kuni päevani, mil ta suri ja oli ilus. Ta oli nii ilus. Kui ta kunagi millegi peale mõtleb, õnnestub tal alati,” rääkis Erickson Airdrie tuletõrjedepoos koos pere ja parameedikutega. politsei ja tuletõrjujad toetasid teda.

Sõber ja parameedik Richard Reed läks mitu korda katki, kui ta jutustas, et Erickson läks sündmuskohale, kus auto oli kaotanud juhitavuse ja saanud löögi vastutulevalt veokilt.

Reedi sõnul suutis juht autost välja tulla, kuid naisreisija jäi raskete vigastustega lõksu. Erickson oli esimene inimene sündmuskohal. Ta ütles, et Erickson teadis, et tüdruk on hädas ja istus seal, kuni ta vabastati ja kiirabiga haiglasse viidi, teadmata, kes see oli.

“Tagasiteel väljendas ta oma valu ja pettumust oma partnerile, teades, et hiljem kaotab perekond tõenäoliselt oma tütre, õe ja pojapoja. Varsti pärast koju jõudmist koputati uksele. See oli RCMP,” ütles ta. ütles Reed.

“Tuppa sisenedes leidis ta oma õuduseks tüdruku, kellega ta oli koos kortsunud sõiduki tagaotsas istunud, veel elus, nii et perekond sai hüvasti jätta ja tema vigastuste ulatuse tõttu oli see Jayme ise. … tütar,” lisas ta. “Jayme hoidis teadmatult oma tütart elus.”

Leave a Comment