Ole Missi Lane Kiffin ütleb, et loodab naasta Rebelsi treenerina

Ole Missi peatreener Lane Kiffin ütles, et kavatseb jääda Rebelsi ridadesse aastani 2023, isegi kui Auburn pakub talle võimalust täita nende vaba treenerikoht.

Kiffinilt küsiti tema staatuse kohta pärast neljapäevast 24:22 kaotust kodus Mississippi State’ile Egg Bowlis, mis oli Ole Missi kolmas järjestikuse kaotus põhihooaja lõpetamiseks. Kolmandat aastat Rebelsi treenerina töötavat Kiffinit peeti Auburni üheks peamiseks kandidaadiks 31. oktoobril vallandatud Bryan Harsini asemel.

“Jah, jah,” vastas Kiffin neljapäeval küsimusele, kas ta kavatseb järgmisel hooajal Ole Missi naasta.

Allikad rääkisid ESPN-i Chris Low’le, et Kiffin kohtus teisipäeval Ole Missi mängijatega ja ütles neile, et ta pole üheski teises koolis tööd vastu võtnud. Missis Columbuses asuv WCBI-TV teatas esmaspäeval, et Kiffin kavatseb reedel ametist lahkuda ja Auburni ametikohale asuda. Kiffin eitas seda teadet.

Kui Kiffin küsis pärast neljapäevast kaotust Ole Missiga uue lepingupikenduse allkirjastamise kohta, märkis ta, et ta on sõlminud kooliga mitu lepingut ja keskendus rohkem Mississippi osariigi mängule. 2021. aasta detsembris sai ta Ole Missiga täiustatud lepingu, mis tõstis tema tänavuse palga 7,25 miljoni dollarini.

Kui Kiffin tõesti tuleb Auburni kaudu, hakkab kool tõenäoliselt Liberty treenerit Hugh Freeze’i jälitama. Freeze on Liberty meeskonnas 34:14 pärast Ole Missi juhendamist aastatel 2012-17 ja 39:25.

Kiffin on viimasel kahel hooajal seisul 23:12 Ole Missil ja 18:7.

Leave a Comment