Nintendo pole Steami Switchi mängupiltidega rahul

Pilt: Pokémoni ettevõte

Switchi emulatsioon on a asija see on midagi, millega Nintendo ilmselgelt rahul ei ole – kuna paljud nende enda väljaanded lekivad sageli enne ametlikke kuupäevi ja enamikul juhtudel jooksevad need edasi teine palju suurema eraldusvõime ja kaadrisagedusega seadmeid.

Nintendo on varem võtnud meetmeid piraatluse ja emuleerimise vastu ning hiljuti liikus üle teise DMCA seeria juurde. Pärast filtreerimist Pokemon Scarlet ja VioletNintendo sihib nüüd veebisaidile postitatavate Switchi mängude pilte SteamGridDB.

Sellele veebisaidile suunatud eemaldamised mõjutavad kuue Nintendo Switchi mängu pilte, sealhulgas Scarlet Pokemon, Pokemon lilla, Splatoon 3, Xenoblade’i kroonikad 3, Super Mario Odyssey ja käivitamise pealkiri Legend of Zelda: Breath of the Wild.

SteamGridDB võimaldab kasutajatel laadida üles oma Steami teegis kuvamiseks kohandatud mängude pilte ja tundub, et see funktsioon võib olla kasulik koos Steam Decki ja teatud emulaatoriga.

Vastavalt aruandele MängudRadar+, mõned kasutajad üritavad juba neid ametlikke Switchi mängupilte uuesti üles laadida. Nimelt on SteamGridDB-s palju muid Nintendoga seotud pilte, kuid Jaapani ettevõte sihib praegu ainult eelnimetatud pealkirju.

See pole esimene kord, kui Nintendo on varem Steami või Steam Deckiga seotud sisu poole pööranud:

Leave a Comment