NFL-i tänupühade ajakava, ekspertide valikud, koefitsiendid ja ennustused kõigi kolme mängu jaoks

Tänavune tänupüha annab meile kolmekordse päise kolme hea mänguga. O arveid mängida lõvid päeva esimeses mängus ja see on Billsi teine ​​mäng järjest Detroidis pärast seda, kui lumetorm sundis nende 11. nädala mängu Detroidis. Billsi soosib rohkem kui maandumine.

Teises mängus toimub NFC East lahing nende vahel hiiglased e teksad. Dallast soosib rohkem kui koduväljakul tehtud touchdown. Giants saavutas pühapäeval hooaja madalaima taseme, kui kaotas kodus Detroit Lionsile. Cowboys võitis oma hooaja parima võidu 40:3. viikingid Minnesotas. Ezekiel Elliott naasis ka rivistusse ja lõi kaks touchdowni, samas Tony Pollard tema arvele jäi 180 scrimmage jardi ja kaks touchdowni.

Minnesota võõrustab patrioodid viimases tänupüha mängus ja on väljakuvärava lemmik. Vikings on 8:2 ja neil on NFC paremuselt teine ​​rekord, kuid nad ei saa end pärast Cowboysi lööki hästi tunda. Patriots võitis Reaktiivlennukid viimase minuti touchdownil 2022. aasta NFL-i hooaja ühes seni koledaimas mängus.

NFL-i tänupühade 2022 kalender

  • Arved Lionsis – 12:30 ET telekanalis CBS
  • Giants at Cowboys – 16:30 ET kanalil FOX
  • Patriots at Vikings – 20:20 ET kanalis NBC

Kõik koefitsiendid värskendatakse otse. Sel nädalal pole ükski meeskond väljas.

Buffalo arved Detroit Lionsis

Pärast eelmisel nädalal Detroidis “kodumeeskonnana” mängimist naaseb Bills tänupühal Ford Fieldi, et Lionsile külla minna. Buffalo loodab võita oma teise järjestikuse mängu ja naasta AFC play-off’i võidusõidu rajale ning teda soosib rohkem kui Lionsi vastu tabamine.

Avalöök toimub Detroidist neljapäeval kell 12.30 ET. Mängu kannab üle CBS.

Buffalo pühapäevane esitus meeldis palju, kui olete Billsi fänn, sest nad katkestasid kahemängulise kaotusteseeria. Josh Allen võttis oma mängust välja pallikaotused, mis viimastel nädalatel meeskonda tagasi hoidsid, samal ajal kui jooks läks halvasti. pruun tormav kaitse 171 jardi, 5,2 jardi keskmine läbimine ja touchdown. mõlemad Devin Singletary e James Cook ületas võiduga 80 jardi piiri.

Ainus, mis Billsit sel hooajal tagasi hoidis, oli Alleni aeg-ajalt esinev käibeprobleem ja tema tagamängijate vähene tootmine. Kui nad kontrollivad neid kahte asja või vähemalt piiravad Alleni pallikaotusi, on need AFC play-offide üks raskemaid väljaminekuid.

Nad võitlevad endiselt AFC idas esikoha pärast ja nende ülejäänud ajakava on ette nähtud divisjoni meeletuks lõpetamiseks. Nende ülejäänud seitsmest mängust neli mängitakse AFC Easti vaenlaste vastu (kaasa arvatud mõlemad mängud New Englandiga) ja võimalik esikoht. Miami. Koos Cincinnati Ka ajakavas püsides tuleb ülejäänud tee raske võistlus, mis muudab Detroidi laadsed mängud sellisteks mängudeks, millest te ei pääse.

Kuid ärge magage Lionsi peal ega arvake, et see saab olema ülekäigumäng.

Dan Campbell laseb oma meeskonnal mängida julget jalgpalli, saavutades kolm järjestikust võitu Green Bay, Chicagoja pühapäeval võõrsil löökvõidu New York Giantsi üle. Nad on sel hooajal mänginud paljude väga heade meeskondadega ja kaotanud mõned rasked mängud ühe väravaga. PhiladelphiaMinnesota, Seattleja Miami. Kõik need neli mängu otsustati nelja või vähema punktiga.

See on ka Buffalo jaoks uskumatult lühike ja kiire nädal. Pärast seda, kui Bills oli teinud kõik, mida ta tegi, et pääseda Detroidi uueks mänguks, otsustas Bills jääda Detroidi. Nad naasid paariks õhtuks Buffalosse, enne kui suundusid tagasi Detroidi neljapäeva pärastlõunasele mängule. Maanteemeeskonnad on lühikesel nädalal juba graafikus ebasoodsas olukorras, mis annab kokku.

New York Giants Dallas Cowboysis

See saab olema klassikaline NFC East rivaalitsemismäng tänupühal, kui üllatav New York Giants (7-3) sõidab Dallasesse, et võtta vastu Cowboys (7-3). Kuigi Giantsil ja Cowboysil on sama rekord, on Cowboysi vahe +84 punkti, samas kui Giants on vastaseid edestanud vaid ühe punktiga.

Avalöök on kavandatud neljapäeval kell 16:25 ET. FOX teeb mängu televisioonis.

Pärast seda on Dallas võitnud neljast mängust kolm Dak Prescott naasis rivistusse, kuid kõik neli olid NFC Põhja vastaste vastu. Ainus kaotus saadi Green Bayl lisaajal pärast seda, kui Cowboys lõi neljandal veerandajal 14-punktilise edumaa.

Kauboide jooksja Tony Pollard näitab teed NFL TruMedia andmetel plahvatusliku mängukiirusega, 14,1% tema puudutustest sooritas 12+ jardi jooksude või 16+ jardi vastuvõttude. Ezekiel Elliott naasis eelmisel nädalal põlve nikastuse tõttu rivistusse ja lõi kaks touchdowni, samal ajal kui Pollard sai suurema osa tööst tagasijooksus.

daniel jones ja Giantsi rünnak peab tegelema Dallase kaitsega, mis juhib liigas surveindeksit (42,7%). Saquon Barkley jääb NFL-is teiseks 953 jardiga, vaatamata kehvale 11. nädala tulemustele.

New England Patriots Minnesota Vikingsis

See poleks tänupüha ilma jalgpallita, eks? New England Patriots astub NFC Põhja-liidri Minnesota Vikingsiga, et lõpetada NFL-i kolmemänguline puhkusegraafik. Minnesota osaleb 12. nädala võistlusel kerge favoriidina.

Vikings jääb pühadeks koju, kui võõrustab Patriotsi neljapäeval kell 20.20 ET Minneapolises US Banki staadionil NBC kanalil. Minnesota mängib sel hooajal juba kuuendat korda Minneapolises, mis on koht, kus esimese aasta peatreener Kevin O’Connell on koostanud 4:1 seisu. Olenemata sellest, kas mäng võidetakse rünnaku, kaitse või erimeeskondadega, peaks Vikingsi sel hooajal üheväravalistes mängudes saavutatud seitse võitu ilma kaotuseta näitama, et tasavägine mäng võib olla nende parim võimalus tänupüha võiduga tähistada.

Patriotsi võidu või kaotuse erinevuseks võib saada kaitse jõudlus. Keegi pole sel hooajal suutnud New Englandi võita, kui Patriots hoiab vastaseid alla 20 punkti. Matt Judonil ja kaitsel on väljakutse püüda piirata viikingite juhitud maandumisrünnakut Kirk Cousins, Justin Jefferson e Dalvin Cook.

New England on kodus ja võõrsil 3:2. Uus-Inglismaa on sel hooajal 6-3-1, samas kui allajääja on oma senistes mängudes 6-4. Minnesota on 8-2, kuid kõigest 4-5-1 jaotuse vastu ning üle- ja alapunktid on viigis 5-5.

(Ezekiel Elliotti foto: Tom Pennington / Getty Images)

Leave a Comment