NFL-i tänupüha hinded: Vikings, Kirk Cousins ​​​​saavad parimal ajal A-; Kauboid, Bills säravad tagasitulekutes

Getty Images

NFL-il oli sel hooajal kindlasti varuks tugev tänupüha plaat, mis muudab iga-aastased pühademängud veelgi paremaks kui enamikul aastatel. Kuuest meeskonnast viis saavutasid tänupüha mängude võidurekordeid, millega saavutati 2011. ja 2014. aastal liiga kõrge tulemus (NFL alustas kolme tänupüha mänguga 2006. aastal).

Kuue seda tänupüha mänginud meeskonna koondrekord on 39-21 ja meeskondade vaheline võiduprotsent 0,650 on suuruselt teine ​​pärast seda, kui tänupüha ajakavas oli kolm mängu. Suurim tabamusprotsent oli 2011. aastal 0,682.

Päeva esimeses mängus kostitati fänne põnevusfilmiga Josh Allen ja Pühvli arved talus Detroidi lõvid viimase sekundi väravaga edasi-tagasi mängus, mis oli tänupüha klassika. Teises mängus Dallase kauboid naasis poolaja puudujäägist, et pühkida New Yorgi hiiglased suurte mängude taga CeeDee Lambilt ja Ezekiel Elliottilt. Ja öömängus mängis Kirk Cousins ​​parimal ajal – nagu ka Justin Jefferson – hästi, kui Vikings võitis Patriotsi 9:2. Siin on meie hinded iga tänupühal mänginud meeskonna kohta:

Buffalo 28:25 üle Detroidist

Jeff Kerri Bills-Lionsi hinded (Armastuse hinded? Vihkavad hinded? Teatage sellest Twitteris.)

Dallas 28:20 üle New York Giantsist

Bryan DeArdo hiiglased-kauboide hinded (armastuse hinded? vihkamise hinded? Teatage sellest Twitteris.)

Minnesota 33:26 üle New Englandist

Tyler Sullivani Patriots-Vikings reitingud (Armastuse hinded? Vihkavad hinded? Teatage sellest Twitteris.)

Leave a Comment