Musta reede arvutimängude välisseadmete pakkumised

Novembri viimane reede on lõpuks käes ja koos sellega traditsiooniline musta reede tehingute tulv. Loomulikult on meie praegune esmane ülesanne leida teile nutitelefoni pakkumised. Kuid siin GSMArenas kipume olema laialdaste huvidega üldised tehnikahuvilised; Arvutite välisseadmed on vaid üks näide.

Mänguklaviatuuride pakkumised

Ilma pikema jututa asume mõne tehinguga otse asjade juurde klaviatuurid. Razer pakub mitmeid oma klaviatuure USA-s müügiks. O BlackWidow V3 Mini see on suurepärane 10-klahviline, 65% suurem klaviatuur, millel on klahvi kohta RGB-valgustus, kuni 200-tunnine aku kasutusiga ja HyperSpeedi traadita tehnoloogia madala latentsusaja tagamiseks. Võib olla lineaarsete roheliste või kollaste mehaaniliste lülititega.

Siis on olemas Razer Huntsman Mini – 60% veelgi väiksemad, 10 võtmeta juhtmega plaati RGB-ga klahvi kohta ja teie valitud optilised klõps- või lineaarsed lülitid. Selle hind on oluliselt alandatud, Amazon USA-s 70 dollarini või Amazon DE puhul 70 eurot. Viimane pakkumine on punaste lülititega mustale tahvlile. Lisaks on siin sama hea koht, kus märkida, et enamik Saksa klaviatuuride loendeid, sealhulgas see, on mõeldud QWERTZ-paigutusega klaviatuuridele.

Altpoolt leidsime paar huvitavat Corsairi pakkumist. Seal on suur poiss Corsair K100 täissuuruses klaviatuur, mis on hetkel müügil optilis-mehaanilise lüliti variandis. See on juhtmega klaviatuur, millel on 44 RGB-tsooni, multimeedia ja täiendavad programmeeritavad klahvid.

Klassikaline ja kuulus Corsair K70 on ka müügis. See on veel üks täissuuruses plaat, millel on OPX optilis-mehaanilised lineaarsed lülitid ja multimeedia juhtelemendid ning palju RGB-d. Selle eest võib saada 120 dollarit või Cherry MX Red lineaarsete lülititega Saksamaal 150 eurot.

Mänguhiire pakkumised

Liikudes edasi hiired. O Corsair Scimitar RGB Elite sellel on hea alandatud hind 50 dollarit USA-s ja 63 eurot Saksamaal See on professionaalne mänguhiir, millel on kaksteist täielikult programmeeritavat nuppu, mis on paigaldatud liugurile ühel küljel. See sobib ideaalselt MOBA ja MMO mängude jaoks.

O Razer Naga Trinity pakub oma programmeeritavate nuppude abil veelgi suuremat paindlikkust. Need on nüüd paigaldatud vahetatavatele plaatidele, nii et saate igal ajal valida, kas soovite oma hiirele 2, 7 või 12 programmeeritavat nuppu.

O Razer Viper Ultimate see on palju lihtsam hiir, kuid siiski juhtmevaba, Hyperspeed-tehnoloogia, kuni 70-tunnise aku tööeaga ja 8 programmeeritava nupuga.

O Razer Basilisk V3 see võib olla juhtmega, kuid sellel on palju RGB-d ja kokku 11 programmeeritavat nuppu.

O Razer Orochi V2 Tehniliselt on see ka mänguhiir, kuid see on rohkem mobiilsele kasutamiseks kui miski muu. See on väga kerge, pakub kuni 950 tundi aku kasutusaega ja sellel on kaks suuremat paindlikkust võimaldavat ühendusrežiimi: Razer HyperSpeed​ või Bluetooth. See on ka väga soodsa hinnaga, hetkel töötab 40 dollarit USA-s ja 38 eurot Amazon DE-s.

Viimane, kuid mitte vähem oluline, taskukohane variant nr Razer DeathAdder V2. See on moodne juhtmega hiir, millel on ergonoomiline disain ja 8 programmeeritavat nuppu.

Voogesituse veebikaamera pakkumised

Lõpuks on meil omamoodi “mitmesugused” kategooria paari pakkumisega veebikaamerad. Kooskõlas artikli ja selles sisalduvate toodete üldise “mängude” teemaga ei ole need veebikaamerad lihtsalt teie tavalised veebikaamerad, vaid pigem kvaliteetsed, mis sobivad hästi voogedastuseks. üldkasutusena.

Musta reede arvutite välisseadmete pakkumised

Seal on Razer Kiyo Promillel on reguleeritava FOV-iga lainurkobjektiiv ja maksimaalne eraldusvõime 1080p@60fps.

Ja seal on ka Elgato Facecam. Võib-olla olete Elgatost kuulnud selle ulatusliku tooteportfelli tõttu veebis voogesituse nišis. Elgato Facecam sobib sellisteks eesmärkideks suurepäraselt 1080p@60fps kvaliteediga.

Leave a Comment