Maskidega laulja 8. hooaja poolfinaalide kokkuvõte: lumetorm paljastab

SPOILERI HOIATUS: Ärge lugege ette, kui te pole näinud sarja 8. hooaja 10. osaMaskides laulja”, “Battle of the Semifinal”, mis oli eetris 24. novembril telekanalis Fox.

Kaks osa ühe nädala jooksul? “The Masked Singer” naasis tänupüha poolfinaalide eest (ja see, mis näis olevat veel üks peen torke saatejuht Nick Cannoni beebiootusoskustele, küroni kaudu, mis viitas sellele, et ta istub lastelauas).

Tänupühade teemaline osa nägi koomikut Nikki Glaser paljastatakse lumetormina, jättes järgmise nädala finaali kaks finalisti – Harf ja Lambs.

Glaser paljastati pärast seda, kui kohtus Harfi ja Lambsiga kolmepoolses kuninglikus lahingus (milles kolm kordamööda laulsid Kelly Clarksoni laulu “Since U Been Gone”).

Snowstormi jaoks lõi Jenny McCarthy-Wahlberg selle Nikki Glaseriga. Robin Thicke arvas, et see oli Whitney Cummings. Nicole Scherzinger valis Iliza Schlesigneri. Ken Jeong arvas ära Kristen Wiigi.

Nikki Glaser kui Snowstorm ühineb Ray Parker Jr.-iga Sir Bugaboo, Linda Blair kui Hernehirmutis, Chris Jericho kui Bride, Adam Corolla kui Avokaado, George Foreman kui Venus Flytrap, George Clinton kui Gopher, Joey Lawrence kui morss, Le’Veon Bell Milkshake, Kat Graham kui Robo Girl, Jerry Springer kui Beetle, Gloria Gaynor kui Merineitsi, Mario Cantone kui Maise, Daymond John kui Fortune Teller, Barry Williams/Christopher Knight/Mike Lookinland kui muumiad, Montell Jordan kui Panther, Jeff Dunham kui Pi- Rott, Chris Kirkpatrick koolibrina, Eric Idle siilina ja William Shatner rüütlina, nagu kuulsused paljastasid filmis “Maskitud laulja” 8. hooajal.

Sel hooajal võttis “The Masked Singer” kasutusele uue “Maskilaulja kuningas või kuninganna” formaadi. See tähendas, et igal nädalal esines kolm või neli kostümeeritud kuulsust, kuid ainult üks võistles järgmisel nädalal veel kahe või kolme inimesega.

See viis poolfinaalidesse, kus Harp elas üle 1. vooru ja jõudis esimesena poolfinaali, samas kui Lambs võitis 2. vooru ja liitus ka poolfinaalidega, lumetorm võitis 3. vooru.

“Maskitud laulja” 8. hooajal olid kostüümid nagu “Mõrsja”, “Avokaado”, “Venuse kärbselõks”, “Sir Bugaboo”, “Hirmutis”, “Siil”, “Muumiad”. Temaatiliste osade hulka kuulusid “Vegas Night”, “Comedy Roast”, “Hall of Fame”, “Muppets Night”, “Andrew Lloyd Webber Night”, “Teleteemad”, “90ndate öö”, “Tänupüha” ja “Fright Night” “. Selle hooaja külalisteks olid Donny Osmond, Andrew Lloyd Webber, The Muppets, Will Arnett, Leslie Jordan, Joel McHale, Tori Spelling, Jon Lovitz, Jodie Sweetin, Carrot Top, Blue Man Group, Lance Bass, Danielle Fishel, Sheila E .ja Drew. Carey.

Foxi sõnul toovad kaheksas hooaja võistlejad kokku 32 Grammy nominatsiooni, 16 Emmy võitu, 8 kuldalbumit, 4 Kuldgloobuse nominatsiooni, 42 raamatut, 10 Teen Choice Awardi auhinda ja 5 tähte Hollywoodi kuulsuste alleel.

Siin olid võistlejad ja nende etteasted üheksandal õhtul:

Lumetorm, “Maskitud laulja” (Michael Becker / Fox)
Pete isad

Lumetorm (Nikki Glaser)

laul: “Sinust mõeldes”, autor Katy Perry

Eelmised laulud: Ariana Grande “Thank U, Next”, Ava Maxi “Sweet But Psycho”

rada: “Squiggly”. (Bob Saget) “Squiggly Monster oli mu kallis sõber, keda enam meiega ei ole ja on imelik selle häälega nutta. Aga see oli põhjus, miks ma selle saate tegin, sest tema kogemus oli nii rahuldust pakkuv ja mul on nii hea meel ta sai selle enne surma. Minu esinemised olid tema jaoks, kas ma tahtsin või mitte.”

Voice over pakett: “Väikesest peale unistasin alati popstaariks saamisest. Kui ma keskkoolis käisin, käisin laulutundides. Ja ühel päeval keskkoolis ütles mu ema, et talle helistas mu õpetaja ja ütles: “Vabandust, aga teie tütrel pole seda.” See oli päev, mil mu unistus suri. Sellepärast olen tänulik, et olen endiselt selles programmis. Olen nii tänulik võimaluse eest väljendada end viisil, mida ma poleks kunagi arvanud, et suudan kunstiliselt teha. Ja ma loodan, et pääsen järgmisel nädalal finaali ja suudan jätkuvalt inspireerida kõiki täiskasvanuid lapsi, kes arvavad, et neil seda pole. Sest ma luban, et sul on. Peate selle lihtsalt paljastama. Kui mu hääleõpetaja vaatab, ärge palun kanalit vahetage. Sest ühel päeval eksite tõestamine on mind kõik need aastad jätkanud. See on sulle, unistuste tapja!

Paneeli oletused: Whitney Cummings, Nikki Glaser, Kristen Wiig

Eelmiste paneelide oletusedOsades: Erika Jayne, krahvinna Luann, Kyle Richards, Lisa Rinna, Olivia Rodrigo, Sabrina Carpenter, Kathryn Hahn, Heather Graham, Zooey Deschanel, Iliza Schlesinger, Aubrey Plaza, Whitney Cummings

Harf, “Maskitud laulja” (Michael Becker / Fox)
Pete isad

Harf (ilmub järgmise nädala lõpus)

laul: “About Damn Time”, autor Lizzo

Eelmised laulud: “Täiuslik”, autor Pink; “I Got Nothing”, autor Whitney Houston; “Aitäh, et olete sõber” (“Kuldsed tüdrukud”)

Vihje: Oprah Winfrey “Kui ma esimest korda Oprah’ga kohtusin, tõin ema kaasa ja kavatsesin teda tutvustada, kuid enne seda ütles ta tere ja teadis juba oma nime. Tead, et olete hakkama saanud, kui Oprah teab teie nime ja teie nime. ema nimi.”

Voice over pakett: “Olen poolfinaali jõudmisest väga põnevil ja tahan väga võita. Olen nii tänulik, et olen siin, sest olen alati selle saate fänn olnud. Mina, mu pere ja sõbrad vaatame seda alati ning väga raske oli midagi ütlemata jätta. Nüüd ei tea mu õed, ei tea mu isa, ei tea mu sõbrad. Mu mees ei tea. Ta arvab, et pildistan filmi. Mu ema on ainus inimene, kellele ma rääkisin. Mu ema ja mina oleme väga sarnased. Ta oli laulja nagu mina, ta on nagu minu kivi. Kui mul oleks käputäis inimesi, kes usuksid minusse nagu mu ema usub minusse, siis tean, et suudan nii kaugele tulistada. See naine arvab, et saan kõigega hakkama. Ma tahan selle talle võita. Aitäh, ema, et oled minu elus suurepärane eeskuju ja parim sõber.”

Paneeli oletused: Jennifer Hudson, Jordin Sparks, Fantasia, Amber Riley

Eelmiste paneelide oletused: Amber Riley, Ashanti, Yvette Nicole Brown, Queen Latifah, Jordin Sparks, Fantasia, Jennifer Hudson, Jill Scott, Fantasia, Ariana DeBose

Lambs, “Maskitud laulja” (Michael Becker / Fox)
Pete isad

Lambad (toimub järgmise nädala lõpus)

laul: “Need You Now” autor Lady A

Eelmised laulud: “Hot N Cold”, autor Katy Perry; Alanis Morissette “Irooniline”.

Vihje: “Taaskohtumine”. «Ma ei arvanud pikka aega, et me laval uuesti koos laulame. Kuid ma ei andnud kunagi alla, et me kolmekesi uuesti kokku saame. Pole mõeldav, et me elu lõpuni enam koos ei laula.»

Voice over pakett: “Sellel tänupühal pole midagi, mille eest oleksime üksteisest rohkem tänulikud. Ja seda oleme alati teadnud, isegi kui olime väikesed tüdrukud. Me olime väikesed tüdrukud, kes kasvasid üles. Ja kuigi olime tänulikud, olime põles läbi, kuna meil hakkasid probleemid. Ja see oli väga kurb. Teadsime, et oma teed lahkumine oli sel ajal parim otsus. See oli meie jaoks hea. See annab teile tõesti perspektiivi ja puhkust. Ja võite leida jälle üksteist. Kui me kokku saime, siis oli tunne, et ära lase ajal mööduda. Ja see side on see, mida me poolfinaalis kanname. Oleme elus muid auhindu võitnud, aga see on olnud pikk, pikk aeg . Ja me oleme valmis järjekordseks võiduks. Me lihtsalt võitleme selle eest, kes võidab trofee.”

Paneeli oletused: All Saints, Spice Girls, Wilson Phillips

Arvatused eelmistest paneelidest: The Kardashians, Haim, The Chicks, The Corrs, Fifth Harmony, SWV

Leave a Comment