Margot Robbie jagab “pilti”, millest Martin Scorsese ütles, et ta teeb “suurepärase” hea filmi

Margot Robbie on paljastanud ühe asja, mille Martin Scorsese arvates peab film olema “suureks”.

Näitleja töötas koos filmitegijaga 2013. aasta filmis O Wall Streeti huntmängis Naomi Lapagliat, Leonardo DiCaprio Jordan Belforti naist, kui ta oli 22-aastane.

Robbie mõtiskles teisipäeval (22. novembril) Baftas toimunud vestlusel “Elu piltides, mida toetab TCL” ja selgitas, et Scorsese “istub maha ja räägib lugusid rahvamassist ja vanadest filmistaaridest”.

Kuid praegu 32-aastane Robbie ütles, et Scorsese andis talle teada, mis tema arvates teeb hea ja suurepärase filmi.

“Tegime võtet, kus ma jooksen trepist üles, ja ta pöördus minu poole ja ütles: “Igas suurepärases filmis on võtted trepist,” ütles ta.

“Olen Martin Scorsesest saati paljudele režissööridele öelnud, et igas suurepärases filmis on trepp, nii et pange trepp sinna.”

Tähtaeg teatab, et Robbie ütles, et filmi lavastuse vabameelne “toon” muutis selle “natuke kõigile vabaks”.

“Mida hullumeelsem sa oled, seda rohkem Martyle sa meeldid ja seda rohkem ekraaniaega saad,” selgitas ta.

Robbie sõnul oli seksistseen, mis lõpeb Naomi lahutusavalduse esitamisega ja mille tulemusel narkojoobes Jordan oma autoga avarii tegi koos tütrega tagaistmel, stsenaariumi hiline täiendus.

“Mis juhtus varem stsenaariumis, oli see, et ma läksin tema kontorisse ja ütlesin, et tahan lahutust, ja see oli kõik,” rääkis Robbie ja paljastas, et tema ja Scorsese koos DiCaprioga “lukustasid end tuppa kella kella kolmeni kella. hommikul.” ja tekkis kõige sellega.

Margot Robbie teisipäeval (22. novembril) oma Bafta kõnel

(Getty Images)

Robbie kutsus hiljuti välja ka, millised tema filmidest pani ta mõistma, et ta on “hea näitleja”. Ta ütles, et see film andis talle kindlustunde Quentin Tarantinoga ühendust võtta, mis viis tema rollini Kunagi ammu… Hollywoodis.

Selle kuu alguses rääkis Robbie sellest “madalat hetke”, mida ta koges pärast mängimist Wall Streeti huntja paljastas, et Disneyl on on ametlikult välistanud Kariibi mere piraatide taaskäivitamise oli nõus staari mängima.

Austraalia näitlejanna on Oscari lemmik oma osatäitmise eest Damien Chazelle’i filmis Babylon, mis saab alguse USA-s 23. detsembril ja Ühendkuningriigis 23. jaanuaril.

Leave a Comment