Long Dark kirjeldab detsembris ilmuvat tasulise ellujäämisrežiimi tohutut laiendust

Hinterland Studio suurepärane lumine ellujäämiseiklus The Long Dark on saamas oma esimene tasuline laiendus 5. detsembril ja enne käivitamist on arendajal üksikasjalik kõik, mis toob.

Tales from the Far Territory, nagu uus laiendus on tuntud, avaldatakse kuues osas 12 kuu jooksul, kusjuures iga osa saabub umbes iga 8-10 nädala järel. Kõik kuus osa keskenduvad The Long Darki väga armastatud ellujäämisrežiimile, kuid seal on narratiivseid elemente ja Hinterland viitab kogu sarjale kui “kampaaniale”.

Praegu on ebaselge, mis täpselt tuleb, kuid Hinterland on nüüd üksikasjalikult kirjeldanud kõiki peamisi funktsioone, mida see laiendamise ajal ellujäämisrežiimi toob. Seal on kolm uut piirkonda, näiteks hüljatud lennuväli, tööstuskaevandus ja mäekuru, kuhu pääseb kaugmaa ümbersuunamis- ja ülekandekeskuse kaudu.

Siin on näide filmist The Long Dark’s Tales Far Territory laienemispassist.

Tales from the Far Territory lisab ka hulga uusi mänguelemente, alustades Glimmer Fogist, mis on salapärane nähtus, mis suudab õhku ja maapinda elektrostaatilise energiaga laadida. Samuti on uus kaasaskantav lühilaineseade, mis suudab hankida tarvikuid või asukohasignaale, mida Aurora või Glowing Misti ajal tavaliselt pole võimalik leida, ning lisaks uus Insomnia buff.

Mängijad saavad ka ise ehitada travois’d, mida kasutatakse suurte koguste varustuse vedamiseks pikkade vahemaade taha, ehkki mobiilsuse arvelt – või leida haruldastele kaupadele ja teabele spetsialiseerunud kaupleja. Võimalik on isegi korraldada ja kaunistada oma lemmikinterjööre.

Uute metsloomade hulka kuuluvad nurmkana (talilind, kes on nii toiduks kui ka sulgedeks ja mida kasutatakse meisterdamisel) ja surmavat puuma, mida kirjeldatakse kui “mängijate seni suurimat vaenlast”.

Ellujäänud saavad ka avastada unikaalseid ja kohandatud versioone olemasolevatest mängusisestest esemetest, mis on leitud maailma varjatud nurkadest, või kasutada uut pildistamisrežiimi. Huvitaval kombel on see universumis pöördeline, kuna mängijad peavad oma filmi töötlemiseks kasutama pimekambrikemikaale.

Seda kõike saadavad kolm jutustavat lugu, mis kirjeldavad territooriumi salapärast minevikku. Igal neist on oma mängueesmärgid, mis on seotud looga, mis leiti kauaoodatud The Long Dark’s Wintermute kampaania viimases episoodis.

Lisaks Tales from the Far Territoryle töötab Hinterland paljudele mängijatele mõeldud uute funktsioonide kallal, mis koos laienduse erineva sisuga saabuvad tasuta värskendustena. Nende hulka kuuluvad uued mängupunktid mängijatele (mille eesmärk on taastada uue mängu alguses “kadunud” tunne), lisaks metsloomade kudemise värskendus ning värskendatud lootabelid ja esemete paigutused.

Mängijad saavad ka autovisiiride alt leida kasulikku teavet sisaldavaid märkmeid, meisterdada tulekindlaid nooli, koguda tammetõrusid, et valmistada ergutavaid kohvilaadseid jooke ja jahu, ning koristada takjasaid kuivatamiseks ja ravimtee valmistamiseks.

Lisaks on tulemas uued esimese isiku saagikoristusanimatsioonid, täiustatud kalapüük ja rannas kammimine, improviseeritud krambid, uus isoleeritud kolb ja hirvede lisamine metsloomade nimekirja. Mängijad võivad oodata ka The Long Dark’s Hunted väljakutse uusimat osa ja visuaalseid täiustusi Xbox X/S, PlayStation 5 ja tipparvutite jaoks.

Hinterland jagab täpsemat väljalaskegraafikut hiljem, kuid need, kes on huvitatud oma Tales from the Far Territory laienemispassi hankimisest, saavad seda teha alates esmaspäevast, 5. detsembrist arvutis, konsooli väljalase on kavandatud 2023. aasta algusesse. Algselt maksab see 19,99 dollarit, kuid see hind tõuseb, kui 12 kuu jooksul lisatakse rohkem sisu. Eeldatavasti tõuseb see keskpunktis 24,99 dollarini ja 29,99 dollarini, kui kõik on saadaval.

Leave a Comment