Lavatagused uudised teemadel WWE Money In The Bank ja LA Knight

Viimastel kuudel on olnud ebakindlus WWE Money tuleviku ümber pangas ning mitmed aruanded viitavad sellele, et WWE võiks loobuda iga-aastasest esmaklassilisest otseüritusest ja tähistab selle asemel redelmatši WrestleManias, nagu see oli enne 2010. aastat.

Uus aruanne alates Võitluslik valik heidavad olukorrale veidi valgust, “mitu WWE loomingulist ja kõrgemal tasemel liiget” märkis, et kuigi see pole “võimatu”, pole see idee veel “üle töölaua jõudnud”.

Veel üks levib kuulujutt, et LA Knight on matš järgmise aasta meeste matši võitmiseks, kuna WWE sisujuht Triple H on väidetavalt “SmackDowni” superstaari suur toetaja. Fightfulile lähedased WWE allikad lükkasid aga kuulujutud ümber, üks inimene märkis, et 2023. aasta redelmatši võitja üle pole arutelusid peetud.

“Mulle meeldib LA Knight, kuid meil pole isegi kindlaid plaane iga kuu kohta, rääkimata järgmise aasta rahast pangas,” ütles anonüümne WWE allikas Fightfulile. “Kui me seda nii väga tahaksime, poleks seda raske võtta [Austin] Teooria on panna see. Ma pole kunagi kuulnud, et seda mainitaks samas vestluses kui Raha pangas. Ei ole nii, et see ei saanud juhtuda, sest ta on suurepärane esineja, aga sellest ei räägitud.”

Selle aasta alguses pidi esmaklassiline otseüritus Money in the Bank toimuma 65 000-kohalisel Allegiant Stadiumil. kuid tuli kolida 17 000-kohalisse MGM Grand Gardeni madala piletimüügi tõttu. Varem arvati, et WWE kavatseb oma uue iga-aastase “Big 5” raames raha koguda pangas koos WrestleMania, SummerSlami, Royal Rumble’i ja Survivor Series’iga. Järgmise aasta Raha pangas asukohta pole veel avalikustatud.

Leave a Comment