Kuninglikud perekonnad järgisid ranget protokolli, istudes eile õhtul riiklikul banketil teineteisest täpselt 18 tolli kaugusel

Kuninglikud perekonnad järgisid LN-i õhtusöögil ranget protokolliMax Mumby/Indigo – Getty Images

Kate Middleton ja prints William ühines ülejäänud kuningliku perekonnaga ülielegantsel banketil Lõuna-Aafrika presidendi Cyril Ramaphosa auks, mis on esimene kuningliku pere korraldatud riiklik õhtusöök mitme aasta jooksul. e esimene kuningas Charlesi valitsusajast. Nii et jah, see oli suur asi ja kuninglik perekond tõmbas kõik peatused välja.

Lisaks sellele, et kõik ilmuvad üritusele oma heledamad tiaarad ja sashes järgis kuninglik perekond õhtusöögi ajal ranget protokolli. nõus Ekspresssee hõlmas kõiki istumist täpselt 45 sentimeetri kaugusel.

Lõuna-Aafrika Vabariigi president külastab Ühendkuningriiki 1

Bassein – Getty Images

Ja ausalt öeldes on see vaid üks selle tähtsa õhtusöögi väga konkreetsetest reeglitest, mille planeerimine, muide, võttis aega üle aasta. Muud üksikasjad? Külalised istusid Buckinghami palee ballisaalis “hobuserauakujulise” laua taha, mis oli kaetud kuningas George IV hõbedaste söögiriistadega. Vahepeal oli kõigil kohalolijatel kuus klaasi (vee, punase veini, valge veini, šampanja, portveini ja dessertveini jaoks) ning kõik einestasid täidetud Windsori faasanit ja grillitud kõri metsaseentega. Magustoit, küsite? Lõuna-Aafrika kaunist rahvuslillest Proteast inspireeritud suhkrurikas maiustus.

Oh, kuningas Charles ja kuninganna Camilla vaatasid enne õhtusöögiks riietumist lauda isiklikult üle.

Igatahes on aeg maha istuda 45 Tänupüha ajal minu perest 2 tolli kaugusel.

See võib teile ka meeldida

Leave a Comment