Kuninglik perekond: Prints Harry ja Meghan Markle seisavad silmitsi auhinna vastuvõtmise dilemmaga | Päris | uudised

Kuninglik ekspert väitis, et prints Harryl ja Meghan Markle’il on inimõiguste auhinda vastu võtta raskes olukorras. Sussexi hertsog ja hertsoginna saavad 6. detsembri tseremoonial Robert F Kennedy inimõiguste fondi korraldatud tseremoonial Sussexi hertsog ja hertsoginna Ripple of Hope auhinna oma “kangelasliku” seisukoha eest “strukturaalse rassismi” vastu monarhias.

Ent endine kuninglik korrespondent Jennie Bond ütles, et paar, kes elab pärast kuninglikest kohustustest loobumist USA-s, seisab silmitsi dilemmaga, kas võtta auhind vastu, kuna see ohustab kuningliku perekonnaga täiendavaid pingeid.

Proua Bond ütles GB Newsile: “Ma arvan, et see paneb Sussexid üsna raskesse olukorda. Nad ütlevad, et ei, me ei taha isegi tunnistada, et te seda auhinda pakute? Kas me läheme ja võtame selle isiklikult vastu? Võib-olla kesktee lihtsalt leppida sellega, kuid mitte välja tulla, ole midagi

“Ma arvan, et kui nad selle auhinna avalikul laval vastu võtavad, siis jah, see teeb asja veelgi hullemaks, lõhe võib olla veelgi suurem.”

JÄLGIGE ALL, et näha KUNINGLIKU PERE VÄRSKENDUSI:

Leave a Comment