Kuidas vaadata, otseülekanne, meeskonnauudised

2022. aasta MM-i ajakava on lukus ja oodata on palju, enne kui Kataris novembris ja detsembris toimuv turniir on ametlikult käimas.

[ LIVE: Watch World Cup en Espanol en Peacock ]

Saudi Araabia ja Jaapan on juba saavutanud hiiglaslikud võidud vastavalt Argentina ja Saksamaa ees, kuna turniir algas lennukalt.

Alates tänupühale järgneval päeval võitnud USMNT Inglismaa ja alagrupifaasis vastamisi Mehhiko ja Argentina, Hispaania ja Saksamaa ning Belgia ja Kanada ning avavoorus on palju huvitavaid mänge.

[ MORE: World Cup rosters for all 32 teams ]

Siis ootame ees kaheksandikfinaalid, veerandfinaalid, poolfinaalid ja finaal. tuua et aktiveeritud

[ MORE: How to watch Premier League in USA ]

Allpool on täielik ajakava, üksikasjad selle kohta, kuidas matše vaadata ja kõik muu vajalik.

[ MORE: World Cup odds ]


2022. aasta jalgpalli maailmameistrivõistluste ajakava, algusaeg, kuupäevad, otseülekande vaatamine

  • Millal: Alates 20. novembrist 2022 kuni 18. detsembrini 2022
  • Grupietapi mängude algusajad: 5:00, 8:00, 10:00, 11:00, 14:00 (kõik ET)
  • Asukoht: Katar
  • Hispaaniakeelsed telekanalid: Telemundo, Universo, Paabulind
  • Otseülekanne Hispaania keeles: Paabulind (kõik 64 mängu)

Jälgi kaasa ProSoccerTalk 2022. aasta maailmameistrivõistluste viimaste uudiste, tulemuste, lugude ja värskenduste jaoks ning tellige kindlasti NBC Sports YouTube’is!


A-rühm | B-grupp | Rühm C | D-rühm | E rühm | F-rühm | Grupp G | Rühm H

A-rühma ajakava (kõik avalöögiajad ET)

Kokkuvõte / tipphetked: Katar 0-2 Ecuador – Al Bayti staadion, Al Khor
Kokkuvõte / tipphetked: Senegal 0-2 Holland – Al Thumama staadion, Al Khor
Reede, 25. november: Katar vs Senegal – Al Thumama staadion, Al Khor – kell 8.00
Reede, 25. november: Holland vs Ecuador – Khalifa rahvusvaheline staadion, Al Rayyan – kell 11.00
Teisipäev, 29. november: Holland – Katar – Al Bayti staadion, Al Khor – kell 10.00
Teisipäev, 29. november: Ecuador vs Senegal – Khalifa rahvusvaheline staadion, Al Rayyan – kell 10.00

B-grupi ajakava

Kokkuvõte / tipphetked: Inglismaa 6-2 Iraan – Khalifa rahvusvaheline staadion, Al Rayyan
Kokkuvõte / tipphetked: USA 1-1 Wales – Ahmed bin Ali staadion, Al Rayyan
Reede, 25. november: Inglismaa vs USA – Al Bayti staadion, Al Khor – 14.00
Reede, 25. november: Wales vs Iraan – Ahmed bin Ali staadion, Al Rayyan – kell 17.00
Teisipäev, 29. november: Wales – Inglismaa – Ahmed bin Ali staadion, Al Rayyan – kell 14.00
Teisipäev, 29. november: Iraan vs USA – Al Thumama staadion, Al Khor – 14.00

C rühma ajakava

Kokkuvõte / tipphetked: Argentina 1-2 Saudi Araabia – Lusaili ikooniline staadion, Lusail
Kokkuvõte / tipphetked: Mehhiko 0:0 Poola – Staadion 974, Doha
Laupäev, 26. november: Argentina vs Mehhiko – Lusaili ikooniline staadion, Lusail – kell 14.00
Laupäev, 26. november: Poola vs Saudi Araabia – Education City Stadium, Al Rayyan – kell 8.00
Kolmapäev, 30. november: Poola – Argentina – Stadium 974, Doha – kell 14.00
Kolmapäev, 30. november: Saudi Araabia vs Mehhiko – Lusaili ikooniline staadion, Lusail – kell 14.00

D rühma ajakava

Kokkuvõte / tipphetked: Prantsusmaa 4-1 Austraalia – Al Janoubi staadion, Al Wakrah
Kokkuvõte / tipphetked: Taani 0:0 Tuneesia – Education City Stadium, Al Rayyan
Laupäev, 26. november: Prantsusmaa vs Taani – staadion 974, Doha – kell 11.00
Laupäev, 26. november: Tuneesia vs Austraalia – Al Janoubi staadion, Al Wakrah – kell 5.00
Kolmapäev, 30. november: Tuneesia vs Prantsusmaa – Education City Stadium, Al Rayyan – kell 10.00.
Kolmapäev, 30. november: Austraalia vs Taani – Al Janoubi staadion, Al Wakrah – kell 10.00

E rühma ajakava

Kokkuvõte/Hiljed: Hispaania 7:0 Costa Rica – Al Thumama staadion, Al Khor
Kokkuvõte/tähtsamad hetked: Saksamaa 1-2 Jaapan – Khalifa rahvusvaheline staadion, Al Rayyan
Pühapäev, 27. november: Hispaania vs Saksamaa – Al Bayti staadion, Al Khor – 14.00
Pühapäev, 27. november: Jaapan vs Costa Rica – Ahmed bin Ali staadion, Al Rayyan – kell 5.00
Neljapäev, 1. detsember: Jaapan vs Hispaania – Khalifa rahvusvaheline staadion, Al Rayyan – kell 14.00
Neljapäev, 1. detsember: Costa Rica vs Saksamaa – Al Bayti staadion, Al Khor – 14:00.

F rühma ajakava

Kokkuvõte / tipphetked: Belgia 1-0 Kanada – Ahmed bin Ali staadion, Al Rayyan
Kokkuvõte / tipphetked: Maroko 0:0 Horvaatia – Al Bayti staadion, Al Khor
Pühapäev, 27. november: Belgia vs Maroko – Al Thumama staadion, Al Khor – kell 8.00.
Pühapäev, 27. november: Horvaatia vs Kanada – Khalifa rahvusvaheline staadion, Al Rayyan – kell 11.00
Neljapäev, 1. detsember: Horvaatia vs Belgia – Ahmed bin Ali staadion, Al Rayyan – kell 10.00
Neljapäev, 1. detsember: Kanada vs Maroko – Al Thumama staadion, Al Khor – kell 10.00

G rühma ajakava

Kokkuvõte / tipphetked: Brasiilia 2:0 Serbia – Lusaili ikooniline staadion, Lusail
Kokkuvõte / tipphetked: Šveits 1:0 Kamerun – Al Janoubi staadion, Al Wakrah
Esmaspäev, 28. november: Brasiilia vs Šveits – staadion 974, Doha – kell 11.00
Esmaspäev, 28. november: Kamerun – Serbia – Al Janoubi staadion, Al Wakrah – kell 5.00
Reede, 2. detsember: Kamerun vs Brasiilia – Lusaili ikooniline staadion, Lusail – kell 14.00
Reede, 2. detsember: Serbia vs Šveits – staadion 974, Doha – 14:00

H rühma ajakava

Kokkuvõte / tipphetked: Portugal 3-2 Ghana – Staadion 974, Doha
Kokkuvõte / tipphetked: Uruguay 0:0 Lõuna-Korea – Education City Stadium, Al Rayyan
Esmaspäev, 28. november: Portugal vs Uruguay – Lusaili ikooniline staadion, Lusail – kell 14.00.
Esmaspäev, 28. november: Lõuna-Korea vs Ghana – Education City staadion, Al Rayyan – kell 8.00
Reede, 2. detsember: Lõuna-Korea vs Portugal – Estadio da Cidade Educativa, Al Rayyan – kell 10.00
Reede, 2. detsember: Ghana vs Uruguay – Al Janoubi staadion, Al Wakrah – kell 10.00


Kaheksandikfinaali ajakava

49. matš – laupäev, 3. detsember: A-grupi võitja vs. B-grupi teine ​​koht – Khalifa rahvusvaheline staadion, Al Rayyan – kell 10.00

50. matš – laupäev, 3. detsember: C-grupi võitjad vs. D-grupi teise koha võitjad – Ahmed bin Ali staadion, Al Rayyan – kell 14.00.

52. matš – pühapäev, 4. detsember: D-grupi võitjad vs. C-grupi teise koha võitjad – Al Thumama staadion, Doha – kell 10.00

51. matš – pühapäev, 4. detsember: B-alagrupi võitjad vs. A-grupi teised – Al Bayti staadion, Al Khor – kell 14.00.

53. matš – esmaspäev, 5. detsember: E-grupi võitjad vs. F-grupi teised – Al Janoubi staadion, Al Wakrah – kell 10.00.

54. matš – esmaspäev, 5. detsember: G-grupi võitjad vs. H-grupi teised – 974 Stadium, Doha – kell 14.00.

55. matš – teisipäev, 6. detsember: F-grupi võitjad vs. E-grupi teise koha võitjad – Education City Stadium, Al Rayyan – kell 10.00

56. matš – teisipäev, 6. detsember: H-grupi võitjad vs. G-grupi teise koha võitjad – Lusaili ikooniline staadion, Lusail – kell 14.00


Veerandfinaali kalender

58. matš – reede, 9. detsember: võitjad vs võitjad, 53. matš 54. matš – Education City staadion, Al Rayyan – kell 10.00

57. mäng – reede, 9. detsember: Võitjate mäng 49 vs võitjad 50 – Lusaili ikooniline staadion, Lusail – kell 10.00

60. matš – laupäev, 10. detsember: matš 55 võitja vs 56 võitja – Al Thumama staadion, Doha – kell 10.00

59. matš – laupäev, 10. detsember: võitjate mäng 51 vs võitjate mäng 52 – Al Bayti staadion, Al Khor – kell 14.00


Poolfinaalide ajakava

61. matš – teisipäev, 13. detsember: võitjate mäng 57 vs võitjate mäng 58 – Lusaili ikooniline staadion, Lusail – kell 14.00

62. matš – kolmapäev, 14. detsember: võitjate mäng 59 vs võitjate mäng 60 – Al Bayti staadion, Al Khor – kell 14.00.


Play-off kolmanda koha eest

63. matš – laupäev, 17. detsember: kaotajad 61 ja kaotajad, 62. matš – Khalifa rahvusvaheline staadion, Al Rayyan – kell 14.00.


lõpp

64. mäng – pühapäev, 18. detsember: Võitjate mäng 61 vs võitjad 62 – Lusail Iconic Stadium, Lusail – kell 10.00

Leave a Comment