Kate Middleton kandis just kuninglikul üritusel tavalist pulmakleiti ja sellel on eriline seos kuninganna Elizabethiga

Kleinfeldi ja Kate Middletoni riigibanketi 2022 kleidi koondpilt | Catherine, Walesi printsess riigibanketil Buckinghami palees 22. novembril 2022 Inglismaal Londonis. See on esimene riigivisiit, mille Ühendkuningriik on võõrustanud kuningas Charles III monarhiga, ja esimene Lõuna-Aafrika juhi riigivisiit pärast 2010. aastat.

Kleinfeld Bridali / GETTY IMAGESi loal

2011. aasta aprillis Kate Middleton võlus maailma, kui ta kandis prints Williamiga pulma ajal Alexander McQueeni jaoks oma Sarah Burtonit. Kiirelt tänasesse päeva ja Walesi printsess lummab endiselt kuninglikke fänne suurest päevast inspireeritud riietusega – hiljuti kandis ta kuninglikul üritusel pulmakleiti.

Buckinghami palees toimunud riigibanketi ajal kandis kuninglik perekond vapustavat pulmakleiti Jenny Packhami 2021. aasta pruudikollektsioon. Paadikaelus, helmestega õlgade lillelised aplikatsioonid, maapinnani ulatuvad varrukad ning istuv ja lainetava disainiga keeb-stiilis kleit on hetkel saadaval ostmiseks – need, kellele see komplekt meeldib, saavad seda osta veebist või näha seda isiklikult aadressil Pruut Kleinfeldtunnustatud New Yorgis asuv butiik.

Kui ilu kõrvale jätta, oli stiili nimel “Elspeth” ka terav tähendus: see oli noogutus kuninganna Elizabethile (Elspeth on Elizabethi šoti nimi!).

Seotud: Kate Middleton ja prints William naasid ametlikult Walesi, kus nad elasid noorpaaridena

Catherine, Walesi printsess riigibanketil Buckinghami palees 22. novembril 2022 Inglismaal Londonis.  See on esimene riigivisiit, mille Ühendkuningriik on võõrustanud kuningas Charles III monarhiga, ja esimene Lõuna-Aafrika juhi riigivisiit pärast 2010. aastat.

Catherine, Walesi printsess riigibanketil Buckinghami palees 22. novembril 2022 Inglismaal Londonis. See on esimene riigivisiit, mille Ühendkuningriik on võõrustanud kuningas Charles III monarhiga, ja esimene Lõuna-Aafrika juhi riigivisiit pärast 2010. aastat.

Chris Jackson / GETTY IMAGES

Printsess Catherine lõpetas selle pruudist inspireeritud välimus muude oluliste aktsentidega, Inimesed aruanded Kuninglik mees kandis kuninganna Mary armukese sõlme tiaarat (veel muud pulmaühendus!) pärineb 1910. aastatest. Pärlite ja teemantidega kaetud aksessuaar oli üks printsess Diana lemmikpeakatteid.

Tõeline täiendatud ka printsess Diana isiklikust kollektsioonist pärit kõrvarõngastega ja ühe kuninganna Elizabethi käevõruga. Mis puudutab viimast lihvi? Kate lisas Kuningliku Perekonna ordeni tähe ja vöö ning Kuningliku Victoria ordeni suurristi – au, mille andis talle kadunud kuninganna.

Leave a Comment