Jay Leno lahkus haiglast pärast seda, kui sai autopõlengus tõsiseid põletushaavu Jay Leno

Jay Leno lasti haiglast välja ja “ootab tänupüha koos perega veeta” pärast hiljutises bensiinipõlenguõnnetuses saadud tõsiste põletushaavade ravi.

The Tonight Show endine saatejuht ütles, et on tänulik tähelepanu eest, mida ta pärast juhtunut pälvis, ja “väga tänulik kõigi heade soovide eest”.

Juhtum leidis aset ajal, mil Leno töötas Burbankis auto all. CaliforniaEelmine nädal

Koomik sai “sügava teise astme” ja võib-olla ka kolmanda astme põletushaavu. Kuid dr Peter Grossman ütles, et tal on Jay edusammudega hea meel ja ta on optimistlik, et Leno paraneb täielikult.

“Jay tahab, et kõik teaksid, kui tänulik ta on hoolitsuse eest, mida ta on saanud, ja hindab tõesti kõiki õnnesoove,” seisab Grossman Burn Centeri avalduses, mida jagati USA meediaga.

“Ta ootab põnevusega tänupüha veetmist oma pere ja sõpradega ning soovib kõigile imelist puhkust.”

Keskus jagas ka mitme haiglaametnikuga pilti Lenost, millel olid nähtavad põletusarmid tema näol, kaelal ja käel.

Varem ütles ta, et temaga on kõik korras, kuid ta paranes pärast intsidenti.

“Mul on bensiinipõlengu tõttu tõsiseid põletushaavu,” ütles ta uudisteagentuurile PA jagatud avalduses.

“Minuga on kõik korras. Mul on vaja vaid nädalat või paar taastumiseks.”

Ameeriklasest saatejuht ja koomik võttis üle NBC saate Tonight Show, kui saatejuht Johnny Carson 1992. aastal pensionile läks ja naasis 2010.–2014. aastal veel ühele ametikohale, enne kui andis ohjad praegusele saatejuhile Jimmy Fallonile.

72-aastane Leno muutis oma armastuse autode vastu CNBC sarjaks Jay Leno’s Garage ja juhib nüüd mängusaate You Bet Your Life taaselustamist.

Leave a Comment