Guinnessi rekordite kirjanik nimetas “maailma vanimaks elavaks kassiks”

Flossie on peaaegu 27-aastane Briti kass.

Flossie on peaaegu 27-aastane Briti kass.

Guinnessi rekordid

O “Maailma vanim elav kass” algab uus peatükk.

Ta elas 26 aastat ja 329 päeva ning peaaegu 120 inimaastat. Ja neljapäeval, 24. novembril tunnistas Guinnessi rekordite register ta ametlikult planeedi vanimaks kassiks.

“Ära lase välimusel end petta: Flossie võib ikka olla armas ja mänguline nagu kassipoeg, kuid ta on vanem naine,” ütles Guinness pressiteates.

Briti kass Flossie elas täisväärtuslikku elu. Teda nähti 1995. aastal tänavatel ekslemas ja ta elas haigla lähedal kasside koloonias.

Haigla töötajad otsustasid igaühele kodu anda. Haiglatöötaja adopteeris Flossie sama aasta detsembris ja järsku “avastas, et ta on ümbritsetud armastusest, soojast toidust ja mänguasjadest”, teatas Guinnessi rekordite väljaanne.

Kass elas selle omaniku juures kümme aastat, kuni ta suri. Nii võttis omaniku õde kassi.

flossie-sleeping_tcm25-726782.jpg
Guinnessi rekordid

“Kahjuks vajas kassipoeg pärast 14 aastat uues kodus elamist taas kodu, kui ka tema teine ​​omanik suri,” ütles Guinness. “Olin sel ajal 24-aastane.”

Eelmise omaniku poeg võttis kassi enda juurde, kuid otsustas, et ta ei pruugi sel ajal olla talle parim omanik.

Pärast seda, kui Flossie elas temaga kolm aastat, otsustas poeg viia kassi vabatahtlike juurde Cats Protectioni Tunbridge Wellsi, Crowborough ja District filiaali.

“See ei olnud lihtne otsus,” ütles Naomi Rosling Cats Protectionist pressiteates. “Ta otsis meie abi, kui see oli Flossie huvides. Vastutustundlik kassipidamine on see, kui keegi mõtleb looma vajadustele rohkem kui oma tunnetele.”

Vabatahtlikud olid aga Flossie ees “aukartuses”. Nad ei uskunud, et kass on 27-aastane.

Pruun ja must kass on oma vanuse kohta hea tervise juures. Ta on “halva nägemisega ja kurt”, kuid siiski mänguline ja rahulik, ütles tema praegune omanik Vicki Green Guinnessi rekorditele.

Green kohtus Flossiega Cats Protectionis. Tal oli vanemate kasside eest hoolitsemise kogemus ja ta võttis Flossie oma koju.

“Esimestel öödel oli ta lärmakas, sest ta ei näinud pimedas ja oli oma uues ümbruses veidi segaduses, kuid nüüd magab ta öö läbi minuga voodis sumpades,” rääkis Green.

Flossie on oma uue peatükiga hästi kohanenud. Tal on kollane tekk, mida ta armastab ja armastab kallistada ja uinakut teha.

“Kui ma olen nii heas vormis, kui olen temavanune ja keegi teeb minu jaoks parimat ajal, kui ma seda kõige rohkem vajan, olen ma väga õnnelik naine,” ütles Green.

Flossie võiks elada palju kauem. Guinnessi rekordite raamatu järgi oli vanim elav kass Flossiest kümmekond aastat vanem. Creme Puff sündis Texases ja elas 38 aasta ja kolme päeva vanuseks.

Maddie Capron on McClatchy reaalajas uudistereporter, kes keskendub USA lääneosa õuele ja metsloomadele.

Leave a Comment