Google’i musta reede pakkumised 2022: Android, Chromebookid ja palju muud

Must reede on juba käes 9to5Google e meie meeskond kl 9-5 Mänguasjad on töötanud ööpäevaringselt, et tuua teile kõik parimad pakkumised. Tänupüha nädala jooksul pakume Google’i seadmete, kodukaupade, moe ja muu kõige silmapaistvamat allahindlust. Nagu alati, on sel nädalal kesksel kohal peamised mängijad, Amazon, Walmart, Target, Best Buy ja paljud teised pakuvad märkimisväärseid pakkumisi. Vaadake allpool parimaid 2022. aasta musta reede Google’i pakkumisi ja muud.

Musta reede käivitamine kõigis suuremates jaemüüjates

Nagu oodatud, avalikustasid peaaegu kõik suuremad mängijad täna küberesmaspäeva pakkumised. Amazon on oma keerlevate kullakastidega teed juhatades et õhk igal hommikul kell 3 ET. Seekord ootame Amazonilt mõningaid seni suurimaid allahindlusi nutikodu tehnoloogiale, teleritele, Apple’i vidinatele ja muule. Lisage see leht kindlasti järjehoidjatesse kõigi viimaste hinnalanguste eest.

Parimad Google’i/Androidi musta reede pakkumised

Musta reede aktsiooni Google’i poolel on müügil kõik brändi uued väljaanded, mis sel sügisel lavale jõudsid. Meie aasta lemmikpakkumine ja kindlasti üks parimaid, on uus hinnalangus Google Pixel 7/Pro, millest mõlemad telefonid on nüüd kõigi aegade madalaimal tasemel. Need on ühed esimesed võimalused säästa just paar kuud tagasi saabunud debüütide pealt ja nüüd algab kell 499 dollarit koos kõigi teiste allpool toodud Google’i musta reede allahindlustega.

Lisaks leiate Androidi ruumis ka märkimisväärseid allahindlusi teistelt kaubamärkidelt, näiteks OnePlusi ja Samsungi uusimad allahindlused. Kõik need musta reede pakkumised on üksikasjalikult kirjeldatud allpool ja neid uuendatakse nädala jooksul.

Roborock alustab musta reede säästuüritust

Roborocki tolmuimejate müük

Black Friday ja Cyber ​​​​Monday saabudes saate uue robottolmuimeja ostmisel palju pakkumist, kusjuures Roborock S7 on koos kümne muu mudeliga tugevalt allahinnatud. Siin on täielik jaotus.

ikooni

Apple’i musta reede pakkumised

Lisaks kõigile Apple’i musta reede hinnaalandustele on saadaval pühadehooaja populaarseim pakkumine uus AirPods Pro 2 seni madalaima hinnaga. Pärast varasügisel turuletoomist on üks esimesi säästmisvõimalusi nüüd tavahinnast 249 dollarit, et tarnida uus kõigi aegade madalaim 200 dollarit. Kogu Apple’i tõelise juhtmevaba tehnoloogiaga kaasas on ANC-kõrvaklappe teise põlvkonna jaoks täiustatud paljude värskendatud funktsioonide ja uute lisadega, mille kohta saate kõike lugeda aadressilt meie allahindlused.

Samuti säästevad Apple’i ametlikud tarvikud, MagSafe’i laadijad ja muud iPhone 14 ümbrised. Peaaegu kõiges allpool toodud hinnas on 25% allahindlusi, kui isegi järsem kokkuhoid ei kehti.

Amazon

Amazon on veel üks suur bränd, mis hoiab sel aastal musta reede eest kokkuhoidu, liitudes Apple’i ja Google’iga, tehes oma märkimisväärseid riistvarapakkumisi. Alates kõigist nende väljaannetest, nagu uued Echo Dots kuni Fire TV striimijad, Kindles ja palju muud, on kõik allpool toodud aasta parima hinnaga.

Müügil iPhone’i ja Androidi esmatarbed

Kõik parimad musta reede tehnikapakkumised

Targa kodu pakkumisi on palju

Kodutarbed, mood ja kõik muu vahepealne:

Valmistuge mustaks reedeks, jälgides 9to5Toysi kõigil meie kanalitel

Jälgige 9to5Toysi Twitteris

Jälgi 9to5Toysi Facebookis

Jälgi 9to5toysi Instagramis

Laadige alla iOS-i jaoks mõeldud rakendus 9to5Toys

Liituge 9to5Toysi meiliuudiskirjade saamiseks

Tellige YouTube’is teenus 9to5Toys

Tellige 9to5Toysi taskuhääling

FTC: kasutame sissetuleku teenimiseks automaatseid sidusettevõtete linke. rohkem


Rohkem uudiseid leiate YouTube’i 9to5Google’ist:

Leave a Comment