GloriFi ‘Anti-Woke’i pank, mida toetab Peter Thiel, eemaldatakse 3 kuu pärast

  • Peter Thieli toetatud “vaenulik” pank suletakse vaid kolm kuud pärast selle asutamist.
  • GloriFi meelitas eelmisel aastal konservatiivsetelt toetajatelt 50 miljonit dollarit investeeringuid.
  • Üks juht süüdistas tema surmas “mainerünnakuid” ja “mitmeid negatiivseid lugusid”.

Pank, mis reklaamis end Wall Streeti “anti-nutika” alternatiivina ning võitis Peter Thieli ja Candace Owensi toetuse, suletakse vaid kolm kuud pärast tegevuse alustamist.

Wall Street Journal ta teatas Asjaga kursis olevate inimeste sõnul oli Texases asuv startup GloriFi esmaspäeval koondanud suurema osa oma tööjõust ja plaanis uksed sulgeda.

Vabariiklasest rahastaja Toby Neugebaueri juhitud pank avati suvel pärast seda, kui kogus eelmisel aastal A-nimekirja investorite grupilt 50 miljonit dollarit. hiljuti väärtuseks 1,7 miljardit dollarit.

Ajakirja andmetel oli idufirma eesmärk meelitada ligi eraisikuid, mida mõned pidasid “liberaalseks” Wall Streetiks, nimetades demograafiliseks sihtrühmaks “torulukksepad, elektrikud ja politseinikud”.

Kuid ajalehes nähtud meilis ütles GloriFi turundus- ja kommunikatsioonijuht Cathy Landtroop, et “käivitusvigade, ebaõnnestunud majanduse, mainerünnakute ja paljude negatiivsete lugudega seotud rahalised väljakutsed võtsid oma osa”.

See väide tehti ka aastal GloriFi veebisait. Ettevõte aitab nüüd oma klientidel arveid arveldada.

Oktoobris ajakiri ta teatas et idufirmal oli probleeme klientide meelitamisega, sealhulgas hilinenud turuletoomine ja tõrjutud lähenemine suuremale rahastamisele.

Töötajad töötasid Neugebauersi 16 000-ruutjalises Dallase residentsis, mille eeskujuks oli Valge Maja, ja viibisid sageli külalistetubades, kuna Neugebauer töötas 17-tunnise tööpäeva jooksul.

Ettevõte on meelitanud ligi mõned kõrgetasemelised toetajad, sealhulgas Thiel ja Citadeli Ken Griffin, kes on annetanud konservatiivsetele eesmärkidele.

Konservatiivne kommentaator Owens nõustus saama GloriFi avalikuks näoks, kui see algas.

“Usun GloriFi-sse kindlalt ja näen seda esimese tõelise kaubamärgina konkurentsivõimelise ja konservatiivse majanduse kohta, mis on kujunemas,” ütles ta ajakirjale Journal.

Leave a Comment