Flossie, maailma vanim kass, on saamas 27-aastaseks

Ühendkuningriigi kass nimetati vahetult enne tema 27. sünnipäeva maailma vanimaks kassiks.

Ta ütles, et Flossie on 26 aastat ja 329 päeva vana, mis vastab ligikaudu 120 inimaastale. Guinnessi rekordidkes nimetas kassi neljapäeval rekordiks.

Flossie on oma pika elu jooksul elanud paljudes kodudes. See toimetati talle hiljuti Kasside kaitseheategevus- ja kasside adopteerimisagentuur ning nad mõistsid, et Flossiel oli uskumatult pikk eluiga.

“Olime jahmunud, kui nägime, et Flossie loomaarsti andmed näitasid, et ta oli 27-aastane,” ütles Cats Protectioni koordinaator Naomi Rosling.

Flossie on 26 aastat ja 329 päeva vana, mis vastab ligikaudu 120 inimaastale, selgub Guinnessi rekordite raamatust, mis neljapäeval kassi autasustas.

Guinnessi rekordid


Ta adopteeris esmakordselt 1995. aasta detsembris Liverpooli Merseyside’i haigla töötaja. Ta kuulus hulkujate rühma, kes hulkus haigla lähedal. Mõned sealsed töötajad otsustasid ühe lapsendada ja ta elas oma omaniku juures 10 aastat, kuni nad suri.

Seejärel võttis ta oma omaniku õde ja elas temaga 14 aastat, kuni omanik suri.

24-aastaselt võttis ta enda juurde eelmise omaniku poeg. Ta elas temaga umbes kolm aastat. Ta hoolitses tema eest oma võimaluste piires, kuid viis ta lõpuks kassikaitsesse.

“See ei olnud lihtne otsus,” ütles Naomi Rosling Cats Protectionist. “Ta otsis meie abi, kui see oli Flossie huvides. Vastutustundlik kassipidamine on see, kui keegi mõtleb looma vajadustele rohkem kui oma tunnetele.”

Kuna vanemaid kasse adopteeritakse harvemini, tundus, et Flossie veedab kogu ülejäänud elu Cats Protectioniga. Kuid peagi adopteeris ta Vicki Green, kes hoolitses nelja vanema kassi eest, kellest üks elas 21-aastaseks.

flossie-sleeping-tcm25-726782.jpg
Guinnessi rekordite raamatu järgi meeldib Flossiele oma lemmikkollases tekis pugeda.

Guinnessi rekordid


“Esimestel öödel oli ta lärmakas, sest ta ei näinud pimedas ja oli oma uues ümbruses veidi segaduses, kuid nüüd magab ta öö läbi minuga voodis sumpades,” rääkis Green.

“Mõnikord igatseb ta oma liivakasti või vajab abi hooldamisel, kuid ma saan kõige selle juures aidata. Oleme selles koos,” ütles ta.

Vaatamata oma kuulmisvõimetusele ja nägemise puudumisele jätkab Flossie mängimist, ütles Green. Talle meeldib ka hea tervis ning talle meeldivad kallistused ja toit. “Ta ei keera kunagi nina püsti, kui on hea eine,” ütles Green.

“Ma teadsin algusest peale, et Flossie on eriline kass, kuid mul polnud aimugi, et ta jagab mu kodu maailmarekordiomanikuga,” rääkis ta.

flossie-getting-pets-tcm25-726775.jpg
Vaatamata oma kurtusele ja nägemise puudumisele jätkab Flossie mängimist, ütles tema omanik Vicki Green.

Guinnessi rekordid


Kuigi Flossie on hetkel maailma vanim kass, oli vanim eluskass Creme Puff, kes elas Texases kuni 2005. aastani ja suri 38 aasta ja 3 päeva vanusena.

Praegune vanima elava koera rekordiomanik on 22-aastane Gino.

Kodukassid võivad elada kuni 20 aastat ja steriliseeritud kasside eluiga on pikem. nõus Sinine Rist Kasse loetakse geriaatriliseks 15-aastaselt.

Ühendkuningriigi andmetel on kasside keskmine eluiga tõenäoliselt 13–14 aastat Cat Care 4 Life organisatsioonn, mis aitab lemmikloomaomanikel oma kasside eest hoolitseda ja leida akrediteeritud kliinikuid.

Koerte eluiga sõltub tõust ja üldiselt elavad väiksemad koerad kauem kui suuremad tõud. Väikeste koeratõugude keskmine eluiga on 10–15 aastat ja mõned võivad elada kuni 18 aastat. nõus Ameerika Kennelklubi. Keskmise suurusega koeratõugude keskmine eluiga on 10–13 aastat, suurte tõugude puhul 8–12 aastat.

Leave a Comment