Filmi “Indiana Jones 5” režissöör James Mangold paljastab, et Harrison Ford oli “alaealine”, et nägi välja nagu originaaltriloogias – tähtaeg

Kui kinosõbrad lähevad kinodesse kogema Indiana Jones 5nad näevad “alaarenenud” Harrison Forddirektori sõnul James Mangold.

Pealkirjata filmi viiendal osal on avajada, mis leiab aset vahemikus kujutatud aastatel Viimane ristisõda (1989) ja Kristallkolju kuningriik (2008).

“Ma tahtsin, et mul oleks võimalus sukelduda sedalaadi vanadesse George’i ja Steveni kaadritesse ja anda publikule adrenaliinilaks,” ütles Mangold. impeerium. “Ja siis me kukume ja sa leiad end aastast 1969. Et publik ei kogeks muutust 1940ndatest 1960ndatesse intellektuaalse eostusena, vaid et sõna otseses mõttes kogeks nende algusaegade muhedamat vaimu… ja siis praeguse algus.”

80-aastane Ford filmis filmi jaoks uusi kaadreid, mis kombineeritakse arvutitarkvara abil arhiivitud kaadritega tema nooremast minast. Fordi kantud originaal jope Kadunud laeva röövlid (1981) võeti samuti laost välja ja mängiti uue filmi jaoks.

“Ma loodan, et isegi kui sellest räägitakse tehnoloogia osas, näete seda ja ütlete: “Oh issand, nad leidsid just kaadreid.” See oli midagi, mida nad tulistasid 40 aastat tagasi, ”rääkis produtsent Kathleen Kennedy ajakirjale. “Me laseme teid seiklusesse, millessegi, mida Indy otsib, ja te tunnete kohe, et ma olen Indiana Jonesi filmis.”

Fordi jaoks on uues filmis enda “vanane” nägemine “veidi jube” ja ta ei “taha teada, kuidas see töötab”, lisades: “See on esimene kord, kui ma näen seda nii, nagu ma seda usun. ” Vaatamata sellele, et Ford näeb taas noor välja, ei taha ta aga enam selles vanuses olla: “Olen õnnelik, et oma vanuse välja teenisin.”

Indiana Jones 5 on kavas avaldada 30. juunil 2023 ning selle peaosades on ka Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Boyd Holbrook, Thomas Kretschmann, Toby Jones, Antonio Banderas ja John Rhys-Davies.

Leave a Comment