“Exorcist” staar Linda Blair mõtiskleb “Maskitud laulja” üle, kas ta on kunagi kogenud paranormaalset tegevust

“Eksortsist” näitleja Linda Blair avas oma aja saates “The Masked Singer”, paljastades, et see polnud tema jaoks kõige lihtsam kogemus.

“See oli hämmastav. See oli tõesti raske ja ma tegin seda südamest, et inimesi lõbustada,” rääkis Blair Fox News Digitalile.

“See oli uskumatu võimalus. Tahtsin seda teha loomade nimel… kriisi, milles me oleme, ja selle töö nimel, mida ma sihtasutusega teen.”

2006. aastal Blair asutas heategevusorganisatsiooni, Linda Blairi WorldHeart Foundationi pääste- ja tervisekeskus.

JERRY SPRINGER MÕISTAB „MASKIS LAULJAT” JA JAGAB, KUI KEEGI ON „PENSILIS”

Tema kirglik missioon on leevendada kannatusi hüljatud loomade päästmisel ja rehabiliteerimisel.

“Exorcist” näitlejanna Linda Blair on avanud oma ajast “The Masked Singer”, kuna ta paljastas, et see polnud tema jaoks kõige lihtsam kogemus.
(Getty Images)

Ta märkis, et üks põhjusi, miks ta filmis “The Masked Singer” osales, oli teadlikkuse levitamine riigi loomakriisist.

“Me ei taha näha suurepäraseid lemmikloomi, kes magavad ruumi pärast,” selgitas Blair Fox News Digitalile imearmsa koera kõrval istudes.

Linda Blair ajal

Linda Blair “Kill Bill: Vol. 2” maailma esilinastuse ajal – punane vaip Arclight Cinerama Dome’is Los Angeleses, Californias, Ameerika Ühendriikides. (Foto Jon Kopaloff / FilmMagic)
(Getty Images)

Vahepeal kolmapäevase episoodi ajal “Maskitud laulja”, Blair tutvustas end kui suure jack-o-laterna peaga kardjat, kui ta selgitas saates ülikonna kandmisega kaasnevaid väljakutseid.

“See on uskumatult klaustrofoobiline. Sa pead tõesti usaldama oma meeli, usaldama kogu oma treeningut, usaldama ja palvetama universumi ees, et sa lavalt alla ei kukuks,” kirjeldas Blair.

Ta jätkas, et kanaldas oma esinemiste ajal oma sisemist Mick Jaggerit.

GLORIA GAYNOR JA MARIO CANTONE, KUIDAS TEID HÄÄLETATAKSE “MASKIS LAULJAKS”, KUIDAS NAD HOIDID SEDA SÕPRADE EEST SALADUSES

Kuldgloobuse võitja paljastas end pärast Steve Miller Bandi loo “Abracadabra” esitamist, et diskvalifitseerida end sihikindlalt, et keskenduda oma loomapõhjale.

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA TELLIMISEKS KLIKI SIIA

The Exorcist, lobbycard, Max Von Sydow, Linda Blair, 1973. (LMPC foto Getty Images kaudu)

The Exorcist, lobbycard, Max Von Sydow, Linda Blair, 1973. (LMPC foto Getty Images kaudu)
(Foto LMPC poolt Getty Images kaudu)

Vahepeal mõtiskles Blair oma rolli üle filmis “The Exorcist” ja selle üle, kas ta on kunagi kogenud paranormaalset tegevust.

“Mitte võtteplatsil. Ei, ma pole seda kunagi teinud. Seda küsisid paljud. Tead, kui film välja tuli, ei tundnud ma midagi.”

Blair rääkis Fox News Digitalile, kuidas tema arvates on õudusfilmid aastate jooksul arenenud.

“Ma pean teile ütlema, et mulle ei meeldi õudusfilmid. Nad hirmutavad mind,” tunnistas ta.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Blair jätkas, et eelistab komöödiafilmi ajal naerda, kuid märkis, et õudusfilmid teevad kogu “uue tehnoloogiaga” “hämmastavat tööd”, lisades, et seda ei eksisteerinud, kui ta töötas filmis “The Exorcist”. .” “

“Sellepärast on see nii ikooniline film, sest see oli nagu mustkunstietenduse tegemine ja see oli raske. See oli tõesti raske. Aga ma arvan, et nad teevad praegu hämmastavaid filme… Vaatame, mis järgmisel aastal saab uus.”

Maskides laulja” on eetris kolmapäeviti kell 20:00 EST kanalis FOX.

Leave a Comment