Donald Trump on kahe aastaga kaotanud 900 miljonit dollarit, ütles tema raamatupidaja

  • Donald Trump teatas Bloombergi andmetel 900 miljoni dollari suurusest kahjust aastatel 2009 ja 2010, teatas üks tema raamatupidajatest.
  • Donald Bender ütles ka, et Trumpi organisatsioon teatas ABC andmetel iga-aastastest kahjudest aastatel 2009–2018.
  • Trump ise ei ole oma nimekaimu ettevõtte maksupettuse kohtuasjas süüdistatav.

Endine president Donald Trump teatas vaid kahe aastaga 900 miljoni dollari suurusest tegevuskahjumist, ütles üks tema raamatupidajatest Trumpi organisatsiooni maksupettuste kohtuprotsessis žüriile. Bloomberg.

35 aastat ettevõtte maksude kallal töötanud Donald Bender tunnistas teisipäeval, et Trumpil oli 2009. aastal isiklikel maksudeklaratsioonidel ligi 700 miljonit dollarit ja 2010. aastal 200 miljonit dollarit, teatas väljaanne. Bender oli esimene kaitsja tunnistaja, kes kohtus ütlusi andis.

Ta ütles ka, et Trumpi organisatsioon teatas igal aastal kahjudest aastatel 2009–2018 ABC.

Kui prokurör Susan Hoffinger küsis, kas ta on Trumpi maksudeklaratsioonid tasuta koostanud, vastas Bender “ei” ja Bloombergi sõnul oli see “suurepärane esitus”.

Prokurörid on Manhattani žüriile juba öelnud, et ettevõtete juhid said tohutuid jõulupreemiaid, mis nende sõnul olid osa palgafondimaksude vältimise skeemist.

Bender ütles, et “tõenäoliselt oleks ta saanud südameataki”, kui ta oleks võlakirjade noteerimist näinud, Insideri Laura Italian teatas. Ta ei näinud neid enne, kui prokuratuur need eelmisel aastal esitas, ütles ta.

Endine Trumpi organisatsiooni finantsjuht Allen Weisselberg tunnistas end süüdi augustis, et varjata maksuameti eest igal aastal sadu tuhandeid dollareid juhtivtöötajate palkasid. Ta tunnistas, et 15 aasta jooksul andis ettevõte talle umbes 1,8 miljoni dollari väärtuses tasuta soodustusi, mis jäeti tema maksuvormidelt ja maksudeklaratsioonidest välja, sealhulgas Hudsoni jõe korter, mis on samaväärne Mercedesega tema ja ta naise jaoks ning registreerimine tema jaoks. . lastelaste erakoolid.

Weisselbergilt kohustati maksma ligi 2 miljonit dollarit maksude, intresside ja trahvidena.

Trumpi ennast selles asjas süüdistus ei esitata, küll aga tema ettevõtet ähvardab 15 maksu vandenõu ja registreerib pettusi ja süüdimõistmise korral võidakse temalt välja mõista kuni 1,6 miljoni dollari suurune trahv. Trumpil on helistas “väga ebaõiglane” kohtuprotsess.

Septembri seisuga oli Trump seda väärt 3,2 miljonit dollarit, teatas Forbes. Esimest korda esines ta miljardärina 1988. aasta väljaandes klassifikatsioonid.

Leave a Comment