Colombia kohtunik tabati Zoomi istungi ajal aluspesus voodis suitsetamisel

Vastuoluline Colombia kohtunik, kes tabati Zoomi istungil oma aluspesus suitsetamisega, on kohalike uudiste kohaselt ametist kõrvaldatud.

Sündmusele juhiti Colombia riikliku kohtunikueetika komisjoni tähelepanu pärast seda, kui üks advokaatidest mõistis hukka kohtunik Vivian Polania väidetava eeskirjade eiramise.

Näib, et 33-sekundiline klipp näitab Cúcuta kohtunikku, kes kannab pluusi ja aluspesu, kui ta suitsetab sigaretti ning arutleb virtuaalsel istungil, kas autopommiplahvatusega seoses kinni peetud mees tuleks kautsjoni vabastada. .

Kohtunik on saanud mitu korda hoiatusi selle eest, et postitas oma isiklikule Instagrami kontole napilt riietatud rõivastes pilte, mille kõrval on rõivaste sooduskoodid.

Vastuseks nendele varasematele hoiatustele vastas pr Polania väitega, et ta lihtsalt väljendas end kui “püksikuteta, avatud meelega” inimest.

“Kõik kohtunikud, advokaadid ja teised riigi töötajad pole ühesugused. See, mida ma oma sotsiaalvõrgustikes avaldan ja näitan, on minu otsus ja ma ei muuda midagi,” ütles ta toona.

Seekord aga ei ole Colombia kohtuniku vastu levitatavad tagajärjed tingitud mitte sellest, kuidas ta veebis oma isiklikus domeenis käitub, vaid tema veebipõhisest professionaalsest sfäärist.

Colombia riiklik kohtunikeeetika komisjon ütles kirjalikus otsuses Polania peatamise kohta, mis kehtib kuni 2023. aasta veebruarini, et kuigi kohtusaal oli virtuaalne, olid sellel siiski “kõik vajalikud mugavused”, et muuta see esinduslikuks.

“Selle komisjoni kohus on vältida kohtuniku põlguse kordumist ametikoha ametisse panemise suhtes ning põlgust, mida ta näitas oma kolleegidele riigiministeeriumist, prokuratuurist ja kaitsest,” kirjutas komisjon oma peatamisotsuses. .

“Me ei leia mingit õigustust, et kohtunik ilmuks sellistesse kahetsusväärsetesse tingimustesse, kui tal olid oma kodu ruumid ja kõik vajalikud mugavused, et valmistada ette avalik arutelu adekvaatselt ja austusega, mida selline publik väärib.”

Juhtunust kohalikule raadiojaamale rääkides väitis Polania, et Internetis leviv videoklipp on eksitav, kuna ta väitis, et lamas ainult seetõttu, et tal tekkis protsessi ajal ärevushoog. Riik ta teatas

Polania väitis ka Blu raadiole antud intervjuus, et kaaskohtunikud olid teda aastaid kiusanud tema Interneti-käitumise tõttu, lisades, et need isikud ütlesid talle väidetavalt, et “kui ma oma eluviisi ei muuda, avavad nad end. distsiplinaarjuurdlus.”

“Sa ei tea kunagi, millal sind ärevushoog tabab. Ma kannan alati oma kleiti,” rääkis ta sel nädalal raadiojaamale. Riik ta teatas, enne kui lisas, et tal oli madal vererõhk.

Leave a Comment