Chris Hemsworth teatab Alzheimeri tõve eelsoodumuse tõttu näitlemise katkestamisest

Chris Hemsworth on pärast elumuutvate meditsiiniuudiste saamist mures enda ja oma pere tervise pärast.

Ühes hiljutises intervjuu kellega Vanity Fair, a Thor: Armastus ja äike staar ütles, et teeb näitlemises pausi, kui saab teada, et tal on kaks koopiat APOE4 geen, mis suurendab oluliselt teie Alzheimeri tõve tekkevõimalusi. 39-aastane näitleja sai sellest geneetilisest eelsoodumusest teada, kui sai oma uue Disney+ saate jaoks vereproovi. piiramatudokumentaalfilm ajast, vananemisest ja surmast.

Rohkem sisu SheKnowsist

Algselt oli tal plaanis lasta arstil talle kõike kaamera ees selgitada, kuid tulemuste saabudes see kõik muutus, ütles ta ajakirjale: “Peter Attia, kes on selle episoodi pikaealisuse arst ja kes jälgib paljusid saade, kutsus [show creator] Darren [Aronofsky] ja ta ütles: “Ma ei taha talle seda kaamera ees öelda. Peame vestlema väljaspool mängu ja vaatama, kas ta tahab, et see saates oleks.”

Hemsworth võttis oma vanematega toas kõne kaamerast välja. Kõigil oli üks partii küsimusi, eriti kuna Hemsworthi vanaisa elab praegu Alzheimeri tõvega ja on hädas oma mäluga.

Täieliku artikli lugemiseks klõpsake siin.

Ta selgitas, et nendes vestlustes liikumine oli “intensiivne,” selgitas ta: “Enamikul meist meeldib vältida surmast rääkimist, lootuses, et me seda kuidagi väldime. Meil ​​kõigil on usk, et me saame sellest aru. äkki öeldakse teile, et nad sihivad mõningaid suuri näitajaid see marsruudi edenedes selle reaalsus süveneb. Sinu enda surelikkus.

SYDNEY, AUSTRAALIA – 27. JUUNI: Elsa Pataky, Chris Hemsworth ning nende lapsed Sasha ja Tristan osalevad 27. juunil 2022 Austraalias Sydneys Hoyts Entertainment Quarteris filmi Thor: Love And Thunder esilinastusel Sydneys.  (Foto Lisa Maree Williams / Getty Images)

(Vasakult) Elsa Pataky, Chris Hemsworth ning nende lapsed Sasha ja Tristan.

“Show, mis oli algselt pikaealisuse uurimine ja loomulikult pidi see olema lõbus, muutus minu jaoks veelgi aktuaalsemaks ja olulisemaks, veelgi liigutavamaks, kui ma kunagi arvasin,” jätkas ta. “See oli tõesti hea katalüsaator, et sukelduda kõigesse, mida mul oli vaja teha, nii ennetustööd kui ka juhtimist või millesse iganes soovite seda liigitada.”

Selle teabega relvastatud Hemsworth otsustas näitlemisest sammu tagasi astuda, et puhata ja veeta rohkem aega oma perega. Austraalias sündinud näitlejal on abikaasa, Hispaania modelli ja näitlejanna Elsa Patakyga kolm väikest last. Ta on töötanud stabiilselt alates 2000. aastate algusest, kuid tema karjäär sai tõelise hoogu pärast 2011. aastat, kui ta esimest korda esines Thorina samanimelises filmis Marvel Cinematic Universe.

“[Doing Limitless] see tekitas minus tõesti midagi, et tahtsin aja maha võtta,” lisas ta. “Ja pärast seda, kui saime saate lõpetatud, olen lõpetanud asju, millega olin juba lepingu sõlminud. Nüüd, kui see tuur sel nädalal lõppeb, lähen koju ja ma veedan mõnusalt vaba aega ja lihtsalt lihtsustan. Olge lastega, olge mu naisega.”

Alzheimer on üks progresseeruv neuroloogiline häire mis põhjustab mälukaotust ja muid tõsiseid kognitiivseid puudujääke, mis lõpuks mõjutavad inimese normaalset toimimist. See mõjutab umbes 5,8 miljonit üle 65-aastast ameeriklast. Alzheimeri tõbe ei ravita, kuigi on mõned ravimid, mis võivad sümptomeid leevendada.

Enne minekut vaadake neid tsitaate surma ja leina kohta, mida me armastame:

lein-surm-tsitaadid-slaidiseanss

lein-surm-tsitaadid-slaidiseanss

SheKnowsi parim

Registreeruge SheKnowsi uudiskiri.
Viimaste uudiste saamiseks jälgige meid Facebook, Twittere Instagram.

Leave a Comment