Cardinals vs. 49ers: aeg, kuidas vaadata, otseülekanne, võtmemängud, vali “Esmaspäevaõhtune jalgpall”

11. nädala viimaseks mänguks annab NFL meile oma rahvusvahelise sarja viimase sissekande kui Arizona Cardinals “peremees” San Francisco 49ers Azteca staadionil Mexico Citys.

Cardinals jääb tõenäoliselt ilma alustava tagamängija Kyler Murrayta, mis tähendab, et Colt McCoy jääb tsentri alla. Arizona võitis eelmisel nädalal McCoyga peetud mängus divisjoni rivaali vastu, kuid see mäng tuli ka vastase tagamängija vastu. Tehniliselt alustab 49ers oma varuveerandkaitsjat, kuna pärast Trey Lance’i hooajal lõppevat vigastust võttis positsiooni üle Jimmy Garoppolo, kuid see on palju teistsugune olukord, kui John Wolford mängib Matthew Staffordi asemel.

San Francisco on pärast Christian McCaffrey ajastu esimese mängu kaotamist võitnud kaks järjestikust võitu ja neil on võimalus esikohale tõusta. Kas Niners jätkab oma seeriat või tõmbab Cardinals ärrituse maha? Saame varsti teada. Enne matši jaotamist saate mängu vaadata järgmiselt.

kuidas näha

Kuupäev: Esmaspäev, 21. november | Aeg: 20:15 ET
Asukoht: Azteca staadion (Mexico City, Mehhiko)
TV: ESPN | Probleem: fuboTV (tasuta prooviversioon)
Jälgi: CBS spordirakendus
tõenäosused: 49ers -8, O/U 43 (Caesarsi spordiennustuse luba)

Kui 49ersil on pall käes

Mõni nädal tagasi kirjutasime sellest, millistest asjadest võiksime eeldada, et 49ers teeb rünnakut koos Christian McCaffreyga:

Shanahan on liiga üks leidlikumaid mängujuhte ja McCaffrey mitmekülgsus on võrreldamatu ühegi liiga hinnatud kaitsjaga. NFL. Alates 2017. aasta liigasse sisenemisest on McCaffrey Tru Media andmetel jooksjate seas 11. kohal perimeetri laiuse vastuvõtjana reastatud snappide osas ja kolmandal kohal.

See ühendab oma paindlikkuse oma paindlikkusega Deebo Samuelsama hästi kui Kyle Juszczyk ja sama Brandon Aiyuk, ja me näeme, kuidas Ninerid hakkavad metsikute asjadega tegelema. Samuel on loomulikult kõigist tagaväljale rivistatud snapsidest esimene. Ta on sellel hooajal teinud 15% oma snapsidest, mis on umbes sama sageli kui rivis (19%). Juszczyk, kes on tagamängija ja mängib seetõttu palju kergemat löögikoormust kui enamik jooksukaitsjaid, on tagamängijate seas laiade löökide osas endiselt kuues ja snapsides teine…

Väga lihtne on ette kujutada, et Niners laseb McCaffreyl paljudes asjades alt vedada, mis puudutab mängijate erinevatele positsioonidele viimist ja loomingulist palli hankimist, suures osas seetõttu, et ta on isegi naeruväärselt halb. pantrid süütegu on aeg-ajalt leidnud viise, kuidas seda teha. Olgu selleks siis tema pesasse rivistamine, orbiidile liikvele saatmine või õue saatmine, et tema ette blokeeriv suitsukate ette saada, nägime Carolinas palju asju, mida tõenäoliselt San Franciscos näeme. . …

Kuid 49ers võib olla McCaffreyga veelgi ambitsioonikam, sest erinevalt näiteks Jeff Wilson Jr-st. või Elijah Mitchell või isegi Juszczyk on eliit, kodujooksuoht nii jooksja kui ka püüdjana. Tema sisestamine ühe nendest kolmest mängijast võib tekitada Samueli-sugustele meestele veelgi rohkem ruumi ja kui Samuel on rivis tagaväljakul või Juszczyk väljas või ruumis, võib meeskondades segadust tekitada ja seega McCaffreyl rohkem ruumi töötada. .

See, millele San Francisco peaks söödumängus CMC-ga juurde pääsema, võib olla veelgi põnevam. Kontseptsioonid jäävad samaks, kuid kes rivistab, kuhu ja kuidas vastaskaitset ähvardab, muutub pidevalt. Kujutage ette, et Ninerid rivistuvad laialivalguva pilguga, lülitavad Samueli tagaväljale, saadavad Juszczyki liikvele ja teesklevad Samuelile selles suunas vahetust, seejärel pööravad kiirekraani McCaffreyle teistpidi. Või Samuel tagumises piirkonnas, Juszczyk laialt väljas, CMC pilus ja Aiyuk jagunes samal väljakupoolel.

Ja kolmes mängus, mida CMC oma uue meeskonnaga mängis, nägime kõike seda ja palju muud. Kuid viimases mängus nägime ka, et Niners kaldus Elijah Mitchellile McCaffreyle mõne väiksema finantsvõimendusega jooksjatöö jaoks, et nad saaksid oma noorest staarist maksimumi võtta.

McCaffrey sai kõik kolmanda löögi ja suurema osa väravajoonest, kuid ta loobus mõnest varakult ja peaaegu ei löönud ühtegi meeskonna väravat. tööd Ja miks peakski? Mitchell on igatahes hea mängija ja pole mingit põhjust McCaffrey tervisega sellistes olukordades riskida. See aitab, et Mitchell jooksis nii tõhusalt, mida ta peaks suutma ka sellel võistlusel, arvestades tema oskusi ja Arizona jooksukaitse suhtelist nõrkust võrreldes San Francisco jooksublokeeringuga. Isegi kui ta ei saa seda 18 koormust, mida ta nädal tagasi tegi, peaks ta siin töötama.

San Francisco kasutab söödumängu parandamiseks kindlasti nii McCaffrey kui Mitchelli ähvardust ning me näeme oma õiglast osa Samueli, Aiyuki ja Kittle’i ekraanidest, et hoida Arizona söödutung tasakaalust väljas. Asjad ei pruugi olla eriti plahvatusohtlikud, kui keegi ei loo tonni YAC-i, kuid need on suure tõenäosusega tõhusad.

Kui Cardinalsil on pall

Seega näib, et Colt McCoy jääb Arizona tsentri alla, kuna Kyler Murray jätab ilmselt veel ühe mängu oma reielihasega vahele.

McCoy alustas eelmisel nädalal vastu jäärad, sooritades 26 söötu 37-st 238 jardi ja maandumise eest. Kolmes Murray mängus eelmisel hooajal oli McCoy tulemuseks 74/99 740 jardi, kolm touchdowni ja valik. Tegelikult on see tõesti hea! See ei ole täpselt kooskõlas McCoy sooritusega tema ülejäänud karjääri jooksul (62,2% lõpetamise määr, 6,6 jardi katse kohta, 34 touchdowni 29 vaheltlõigete vastu, 8,3% tabamisprotsent), sest võib-olla ei peaks me kordust ootama, eriti vastu. sama hea kaitse kui San Franciscol. Mängija jaoks, kes mängib nii harva ja tekitab seetõttu ebakindlust, on oluline mõelda sellele, mis me teame, et selles kohtumises juhtub.

Mida me siis teame? Me teame, et Cardinals levitab valdkonda. Teame, et nad püüavad DeAndre Hopkinsile palli saada nii tihti kui võimalik. Teame, et James Conner saab tagaväljal märkimisväärse enamuse snapsidest. Teame, et Rondale Moore on selle all peamine asi ja Zach Ertzi puudumine muudab asju sellel rindel veidi. (Kuid me ei tea, mida uustulnukalt Trey McBride’ilt oodata.) Ja me teame, et Niners tekitab tõenäoliselt tohutut survet ründeliini vastu, mis näib olevat ülemängitud.

Ükski neist ei kõla ründava edu retseptina. Võib-olla rikub McCoy ootusi, kuid on raske ette kujutada, et see juhtub just selle vastase vastu.

Esiletõstetud mäng | Arizona Cardinals vs San Francisco 49ers

Ennustus: 49ers 24, Cardinals 10

Leave a Comment