“Avatar: The Way Of Water” peaks avama 150–175 miljonit dollarit või rohkem: kassa – tähtaeg

James Cameroni kauaoodatud järg kõigi aegade enim tulu teenivale filmile, mille eeldatav algus on vähemalt 150 miljonit dollarit. Jälgimine on kõrgem 175 miljoni dollari lähedal, kuid rivaalid on 200 miljoni dollari tasemel.

Siin on asi: fotot võrreldakse puhkusefännide tiitlitega ja näha olevaid numbreid tuleks võtta soolateraga. Avatar see ei ole nädalavahetuse väljaande fännboy-film, vaid see, mida taasesitatakse ja mängitakse. 150 miljoni dollari suurune avamine on 95% suurem kui 2009. aasta algse pealkirja 77 miljonit dollarit.

Kõik lähevad hulluks Avatar: Veetee ennustused, kuna abita teadlikkus (see indikaator, mis mõõdab vastajaid, kes mainivad oma soovi seda tiitlit näha ilma küsitluses küsimata) on 30. ja 40. aastatel kõigis demodes, sealhulgas latiinod, hispaanlased ja mustanahalised. Nad on võimsad kujud, kelle nimel sureks iga stuudio.

Eile teatati, et Avatar: Veetee Hiinas ilmus päev ja kuupäev, mis on tähelepanuväärne, arvestades, et Hiina Rahvavabariik on pandeemia ajal kinode taasavamisel mitmed Hollywoodi kassahitid kõrvale jätnud. Algne film teenis Hiinas rohkem kui 260 miljonit dollarit, mida suurendasid 3D ja Imax.

Eelmüügipiletid tulid müüki Avatar: Veetee esmaspäeval Filmi pikkus on 3 tundi ja 12 minutit.

Paljud ei ole mures, et käitusaeg mõjutab Avatar 2Numbrid arvestades vaba aja hulka, mis inimestel aasta lõpus on, koos sellega, et teisi telke pole. Warner Bros. oli Shazam: Jumalate raev suurejoonelise vastuplaanina, kuid stuudio otsustas teha selle DC järje omaette sündmuseks, saates selle 17. märtsile, kus on Imaxi ekraanid.

Kui esimene Avatar avatud, keegi ei teadnud, mida oodata. See oli nii veider ja veider ulmefilm, kus tulnukad olid peategelased. Sarnane Cameroni omaga titanic, film teenis kõrgeimal tasemel 2,9 miljardit dollarit, mis teeb sellest kõigi aegade suurima tulu teeninud filmi. USA poolel langes pilt pärast mõnda uuesti avaldamist, sealhulgas eelmisel sügisel, 785, 2 miljonit dollarit, kus see on kõigi aegade kõrgeim kassatasu neljas.

Kuigi suures osas on teised uuringud kõrvale jäänud avatar 2, kui esimene välja tuli, said kolm filmi jõulude-uusaastate perioodil teise, kolmanda ja neljanda valikuna laia publiku ette mängida: Warner Bros. Sherlock Holmes (209 miljonit dollarit), Alvin ja Chipmunks: Squeakquel (219,6 miljonit dollarit) ja vanim Meryl Streep-Alec Baldwini romantiline komöödia, see on keeruline mis teenis 112,7 miljonit dollarit.

Leave a Comment