Armastatud lapsstaar Mickey Kuhn suri 90-aastaselt

Näitlejamaailm leinab 1939. aasta klassiku “Tuulest viidud” viimase ellujäänud liikme Mickey Kuhni kaotust.

Kuhn, kes oli vaid kuueaastane, kui mängis filmis “Tuulest viidud” noort Beau Wilkesi, suri 90-aastaselt Florida osariigis Napolis asuvas haiglakeskuses. THR.

Tema naine Barbara, kellega ta abiellus 1985. aastal, paljastas, et tema abikaasa oli kuni viimase ajani hea tervise juures.

Lein: näitlejamaailm leinab 1939. aasta klassiku “Tuulest viidud” viimase ellujäänud liikme Mickey Kuhni kaotust.

Lapsstaar: Kuhn, kes oli vaid kuueaastane, kui mängis filmis

Lapsstaar: Kuhn, kes oli vaid kuueaastane, kui mängis filmis “Tuulest viidud” noort Beau Wilkes’i, suri THR-i vahendusel 90-aastaselt Florida Napolis asuvas haiglakeskuses.

Kuhn sündis 1932. aastal Illinoisi osariigis Waukeganis, kuigi vanemad kolisid ta noorena Los Angelesse, kus ta isa töötas ettevõttes Safeway lihalõikajana.

Kuhn tegi oma esimese rolli vaid 2-aastaselt, mängides adopteeritud last Janet Gaynori 1934. aasta filmis “Südamemuutus”, selgus 2008. aasta intervjuus Kuldse ajastu filmidkuidas sa oma esimese rolli said.

“Muidugi ma ei mäleta seda päeva, aga olime emaga Santa Monica ja Westerni Sears-Roebuckis, kui üks daam peatas mu ema ja ütles, et Fox Studio otsib kaksikuid filmi jaoks, mida nad võtsid.” ta ütles

Sündis: Kuhn sündis 1932. aastal Illinoisi osariigis Waukeganis, kuigi tema vanemad kolisid ta noorena Los Angelesse, kus ta isa töötas Safeway lihalõikajana.

Sündis: Kuhn sündis 1932. aastal Illinoisi osariigis Waukeganis, kuigi tema vanemad kolisid ta noorena Los Angelesse, kus ta isa töötas Safeway lihalõikajana.

“Seal oli üks tüdruk, kes nägi väga minu moodi välja ja ta arvas, et meid võib välja valida. Noh, me läksime sinna ja mina, aga mitte selle daami beebi, osutus valituks,” lisas ta.

Ta mängis 1937. aasta filmides “Arsti päevik” ja 1939. aasta filmides “Alailma kuningas” ja “When Comes Tomorrow” (1939. aasta filmides “Allilma kuningas” ja “When Comes Tomorrow”) ning osales spetsiaalses näituselastele mõeldud koolis nimega Mar-Keni kool.

Tal oli 1939. aastal ka neli krediteeritud rolli, sealhulgas “Tuulest viidud”, kus ta meenutas, kuidas ta sai teada, et sai selle osa.

Meenus: 1939. aastal oli tal veel neli krediteeritud rolli, sealhulgas

Meenus: 1939. aastal oli tal veel neli krediteeritud rolli, sealhulgas “Tuulest viidud”, kus ta meenutas, kuidas ta sai teada, et sai selle osa.

“Ma hakkasin nutma ja tahtsin lahkuda, kuid ema käskis mul üles minna ja öelda oma nimi laua taga olevale daamile. Kui nad mulle 10 minuti jooksul ei helista, siis me lahkuksime. Läksin proua juurde ja ütlesin: “Mina olen Mickey Kuhn.” Ta ütles: “Mickey, me oleme sind oodanud.” Ja siis teistele, kes ootasid: “Aitäh, saime paberi valmis. Võite kõik minna,” meenutas Kuhn Kuldse ajastu filmide intervjuus.

Samuti mängis ta Juniorit 1945. aasta filmis Dick Tracyt Morgan Conway kõrval nimitegelase rollis ning Kirk Douglase ja Barbara Stanwycki kõrval 1946. aasta filmis “The Strange Love of Martha Ivers”.

Noor näitleja mängis koos Jimmy Stewartiga ka 1947. aasta filmides Magic Town ja 1950. aastate Broken Arrow ning John Wayne’iga 1948. aasta filmis Red River, kus näitlejalegend sai selle rolli.

Red River: Noor näitleja mängis ka Jimmy Stewarti kõrval 1947. aasta filmides Magic Town ja 1950. aastate Broken Arrow ning John Wayne'i kõrval 1948. aasta filmis Red River, kus näitlejalegend selle rolli tõeliselt naelutas.

Red River: noor näitleja mängis ka Jimmy Stewarti kõrval 1947. aasta filmides Magic Town ja 1950. aastate Broken Arrow ning John Wayne’i kõrval 1948. aasta filmis Red River, kus näitlejalegend selle rolli tõeliselt naelutas.

“Tegelikult lõi ta mu pahupidi. Ta ütles mulle, et see on nii [going to do it]. Ta ütles, et nii näeb see parem välja. Tegime seda ühe võttega,” ütles Kuhn.

A mängis meremeest 1951. aasta klassikalises filmis A Streetcar Named Desire, kuigi sel aastal liitus ta ka USA mereväega ja töötas lennukielektrikuna.

Enne näitlejakarjääri lõpetamist naasis ta näitlemise juurde 1955. aasta filmides “The Last Frontier”, 1956. aastal “Away All Boats” ja 1957. aastal “Alfred Hitchcock Presents”.

Enne pensionile jäämist 1995. aastal asus ta tööle American Airlinesi lennujaamade haldamisel ja töötas Bostoni lennujaamas administraatoritel.

Kuhnist jäid maha tema naine Barbara ja nende kaks last.

Pensionil: töötas American Airlinesi lennujaamade haldajana ja töötas Bostoni lennujaamas administratiivsetel ametikohtadel enne pensionile jäämist 1995. aastal.

Pensionil: töötas American Airlinesi lennujaamade haldajana ja töötas Bostoni lennujaamas administratiivsetel ametikohtadel enne pensionile jäämist 1995. aastal.

Leave a Comment