Anderson Lee Aldrich: Colorado Springsi tulistamises kahtlustatav süüdistab ajalehte tema maine kahjustamises

Kuud enne seda, kui Colorado Springs väidetavalt kahtlusaluse Anderson Lee Aldrichi maha tulistas avas LGBT+ ööklubis tulenad jätsid kurjakuulutava ja süüdistava kõneposti kohalikule ajalehele, mis oli algatanud uurimise nende varasemate õiguskaitseorganitega kokkupõrgete kohta.

Colorado Springsi väljaanne postitas kõneposti salvestuse lahkus oma kontorist 26. augustil, vaid kolm kuud enne seda, kui 22-aastane mees, kes määrati teisipäeval El Paso maakonna vanglasse ja keda hoitakse ilma tagatiseta, vahistati kahtlustatuna veresauna toimepanemises, milles hukkus viis inimest. ja veel 18 inimest sai vigastada.

Aldrichit, kes on tema advokaatide sõnul mittebinaarne, nähti kolmapäeval kohtus videovoo vahendusel, kus tema nägu ja kaela oli palju vigastusi. Klubikülastajate sõnul tabasid 22-aastast meest mitmed Club Q patroonid ja tal õnnestus tal kaasas olnud AR-stiilis vintpüssi kallale lüüa.

Kõnepost, mille avaldas väljaanne paljastab raevunud Aldrich, kes nõuab, et tema ema väidetava pommiähvarduse loo eest vastutavad reporterid ja toimetajad eemaldataks või toimetaks müügikoha veebisaidilt.

Nad väitsid, et nende dokumendid olid pitseeritud ja loo sisu oli “laimav”.

“Seal pole absoluutselt midagi, juhtum on tagasi võetud ja ma palun teil lugu eemaldada või uuendada,” on Aldrich kuulda augustikuu kõnepostist.

2021. aasta juuni lugu küsimus seoses juhtumiga, kus 21-aastane mees oli väidetavalt ähvardanud oma ema omatehtud pommiga.

Kuigi see juhtum ajendas pommirühma koju ilmuma ja elanikke ümbritsevatest kodudest evakueerima, ei esitatud kriminaalasjas ähvardamise ja kolme esimese astme inimröövi süüdistust ametliku süüdistusena, mis hiljem suleti. .

Kuid juhtumit käsitlev artikkel jäi Colorado Springsi müügikoha veebisaidile avaldama, ajendades Aldrichi eelmisel suvel ajalehega ühendust võtma, kuna oli mures, et juhtum kahjustab tema mainet.

“Ma taotlen selle eemaldamist, kuna kogu juhtum on tagasi lükatud ja kõik teie veebisaidil on nüüd laimav,” kuuleb kõnepostis olnud isik, keda kõne alguses tuvastati kui “Anderson Lee Aldrich”. salvestusel”.

“See kahjustab minu mainet ja kuna juhtum on tagasi lükatud, soovin, et eemaldaksite selle artikli või värskendaksite seda niipea kui võimalik, et see sisaldaks ainult faktilist teavet ja ainult tegelikke fakte,” ütlevad nad. , enne rea sulgemist “artikkel tuleb kustutada”.

Broneeringufoto Colorado Springsi ööklubi massitulistamises kahtlustatavast Anderson Lee Aldrichist

(AP)

O väljaanne märgib artiklis, mis jagas pärast avaldatud kõneposti, et väljaandjad saavad otsustada oma failidest nimed eemaldada “ainult harvadel juhtudel, kui teave on ebatäpne või aegunud”.

Samal päeval jäeti kõnepost kell väljaannereporter helistas kõneposti jäetud numbrile, mis kuulus Aldrichi kasuisale Jonathan Pullenile.

Kõnele vastanud isik keeldus kinnitamast, et nad on Aldrich, välja arvatud juhul, kui telefonist helistanud reporter väljaanne nad selgitasid oma kavatsust Colorado koju helistada.

“Kõne ajal palus Aldrich seda uuesti Ajaleht eemaldada pommiähvarduse kajastus oma veebisaidilt, sest see võib kahjustada tema tööotsinguid ja tema usaldusväärsust tulevaste tööandjate silmis,” teatas ajaleht, mis edastas telefonikõne üksikasju sel nädalal avaldatud artiklis, vaid mõni päev pärast veresauna klubis. K.

Kohaliku meedia teatel esitas kohus “avalduse mitte jätkata”, ütles Aldrich, öeldes, et tema kohtuasi “tulnuks algusest peale tagasi lükata”.

Seejärel teatas reporter Aldrichile, et uudisteväljaanne võib kinnitada, et vahistamiskirjeid või ainult vahistamissüüdistusi ei olnud, kuid märkis, et ajaleht sai 2021. aasta juuni arhiveeritud artikliga jätkata alles pärast toimetajaga konsulteerimist ja Aldrichi konto kinnitamist. üritustest ringkonnaprokuratuuriga.

2022. aasta augusti järelkõne ajal pöördus reporter Aldrichi poole, et saada lisateavet väidetava pommiähvarduse kohta, mis ajendas esiteks šerifi büroo pressiteate.

Selles pressiteates märkis reporter, et Aldrichi enda ema oli see isik, kes kutsus korrakaitsjad abi pärast seda, kui nad väidetavalt ähvardasid “teda vigastada omatehtud pommi ja mitme relvaga”. , ja laskemoona”. Reporter küsis ka muude pressiteates sisalduvate üksikasjade kohta, mis hõlmasid väidet inimröövis ja vastasseisu asetäitjatega.

“See kõik on vale,” ütles Aldrich väljaanne reporter, enne kui süüdistas šerifi bürood katses esitada süüdistus “ilma tõenditeta”.

“Nad üritasid mind (süüdistuste) alla matta ja trellide taga hoida,” ütles Aldrich, kes reporteri sõnul kõlas rahulikumalt kui tema “süüdistavam” kõnepost.

O väljaanne ta oli võtnud ühendust ka osariigi ringkonnaprokuröriga, et kontrollida Aldrichi väiteid samal päeval kui 31. augusti telefonikõne. Ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja Howard Black ütles kõne ajal, et suudab vaid kinnitada, et nimetatud kahtlusaluse kohta “puudub dokument”.

Ringkonnaprokurör Michael Alleni sõnul on seda tüüpi vastus suletud juhtumitele standardne, ütles ta esmaspäevasel pressikonverentsil.

22-aastane Anderson Lee Aldrich, 22-aastane LGBTQ ööklubis toimunud massitulistamises kahtlustatav, milles hukkus viis inimest ja sai viga 17 inimest, ilmub vanglast videolingil koos osariigi kaitsjate Joseph Archambault ja Michael Bowmaniga kohtuniku ette tema nõustamisistungil. küljel ja ratastoolis ning kujutab näovigastusi Colorado Springsi osariigis Colorado osariigis tehtud videopildil

(REUTERSi kaudu)

“(Põhimäärus) nõuab meilt väga konkreetsete vastuste andmist küsimustele juhtumite kohta, mis võivad olla või mitte olla pitseerimismääruse all,” ütles Allen. väljaanneküsimusele, kas ta oli Aldrichiga seotud 2021. aasta juhtumist teadlik.

“See põhikiri nõuab, et vastaksime küsimustele (pitseeritud juhtumi kohta), et sellist dokumenti ei ole.”

Uudised Aldrichi varasematest kokkupõrgetest õiguskaitseorganitega on tekitanud uue kontrolli Colorado punase lipu seaduste üle, mille eesmärk on takistada isikute vahistamist, kes näitavad märke, et nad kujutavad endast ohtu endale või teistele. osta või omada mis tahes tüüpi tulirelv.

Relvakaitsjad võtavad sõna Associated Press Pange tähele, kuidas punase lipu seadused, mida Aldrichi kodumaakonnas El Paso maakonnas harva kasutatakse, võisid laupäevase vägivaldse ja verise rünnaku eel 22-aastase mehe profiili korrakaitsjate silmis vähemalt tõsta.

“Me vajame kangelasi – vanemaid, töökaaslasi, sõpru, kes näevad kedagi sellel teel,” ütles Colorado osariigi esindaja Tom Sullivan, kelle poeg hukkus Aurora teatri tulistamises ja kes toetas vastu võetud osariigi punase lipu seadust. 2019. aastal. “See peaks neid hoiatama, panema selle nende radarile.”

Kolmapäeval astus Aldrich esimest korda kohtu ette. Tulistamise motiivi uuritakse endiselt, kuid võimude sõnul ähvardab Aldrichit võimalik mõrv ja vihakuritegu.

Leave a Comment