2024. aasta nelja tärni turvamees Garrett Stover pühendub Ohio osariigile

Ohio osariik sai esmaspäevaõhtuse võistlusnädala BOOM-i.

Nelja tärni turvalisus 2024 Garrett Stover sai Ohio osariigis 2024. aasta klassis kolmandaks kohustuseks, kui ta esmaspäeval päästikule vajutas ja Buckeyesile pühendus, järgides oma nõbu, praeguse kitsarinnalise Cade Stoveri jälgedes. Ta liitub Arizona viie tärniga tagamängijaga Dylan Raiola ja nelja tärniga ründelahing Indianast Ian Moore klassis

Stover on Ohio osariigi 2024. aasta klassi esimene osariigisisene kohustus ja esimene kaitsev eesmärk.

Stoveri fail

  • Klass: 2024. aasta
  • Suurus: 6-2/195
  • Postitus: S
  • Kool: Suur pähkel (Sunbury, Ohio)
  • Komposiitreiting: ★★★★
  • Liitklassifikatsioon: #168 (#17 ATH)

Stover osales sel sügisel viiel OSU mängul, jättes vähe kahtlust, kuhu ta välja jõuab, kuigi ta külastas ka Notre Dame’i kodumänguks Clemsoni vastu. OSU kaitsekoordinaator Jim Knowles ja Stover on viimastel kuudel loonud tugeva suhte, kuna paar suhtles iganädalaselt ja Knowles peatus ka Big Walnutil, et vaadata Ohio prospekti mängu varem sel sügisel.

“Selle põhjal, mida ma olen näinud, teeb Jim Knowles head tööd, et hoida kaitset parimal positsioonil, et mängida,” ütles Stover pärast ühte oma visiiti oktoobris. “Seda on lõbus vaadata ja ma armastan nende energiat. Ma armastan elevust, mille nad saavad, kui mees teeb näidendi ja kõik on neid õnnitlemas. See on lihtsalt midagi, millest sa tahad osa saada.”

Stover teenis oma OSU pakkumise esimest korda 1. juunil pärast muljetavaldavat värbamislaagrit, kus ta jooksis 4,45-sekundilise 40 jardi, salvestas 10 jala kõrguse 1-tollise laiuhüppe ja näitas üles suurepärast väledust kaitseharjutustes.

“Coach Day kutsus mu ema ja mind oma kontorisse ja tegi seda seal,” rääkis Stover. “Ta pani ka mu isa valjuhääldile, kuna teda polnud kohal, ja ütles, et pakume teie pojale Ohio osariiki täisstipendiumi. Ilmselgelt oli see väga põnev hetk. Olin ka elevil. See oli väga lahe.”

Kuigi tema esimene kõne oli isale, helistas Garretti teine ​​pärast pakkumise saamist Cade’ile.

“Ta oli minu kõnede nimekirjas kindlasti number üks,” ütles Stover Cade’i kohta. “Helistage talle kindlasti kohe pärast seda. Ta oli minu üle nii õnnelik ja õnnitles mind.”

Knowles ütles Stoverile, et ülikoolilinnakusse jõudes võib ta mängida turva- või kaitsjat.

“Ta ütles mulle, et võin mängida mõlemat (liinikaitsjat ja turvalisust),” ütles Stover. “See on tõesti see, kuidas mu keha aastate möödudes areneb. See taandub lihtsalt sellele, et olen paindlik ja lõdva, et mul oleks võimalus mõlemat mängida ja olla see dünaamiline mängija. See on ainulaadne asi, et mul on võimalus mängin mõlemat ja ma ootan põnevusega, kuhu ma sobin.”

6 jalga 2 ja 195 naela kaaluval Stoveril on raam, et mängida Knowlesi skeemis kas turva- või kaitsemängijat. Tal on Ronnie Hickmaniga sarnased oskused, kus ta suudab katta välja sügava kolmandiku, rünnata äärelt ja rivistada küljejoonele. Big Walnuti keskkoolis mängis Stover oma teisel kursusel turvalisust, seejärel mängis nooremal hooajal peamiselt kaitsjat. Ta panustab ründavalt ka oma keskkoolimeeskonna vastuvõtjana, kuigi tõenäoliselt ei vaheta ta kolledži tasemel ametikohti nii sageli kui tema nõbu Columbuses.

Stoveri läheduses jätkab Ohio osariik 2024. aastal teiste peamiste ohutuseesmärkide, näiteks viie tärni ohutuseesmärgi saavutamist. KJ Bolden, kes osaleb laupäeval OSU mängul Michigani vastu. Muud peamised eesmärgid hõlmavad Peyton Woodyard, Jaylen Heyward, Corian Gipson e Vaboue Touré.

Stoveril oli 16 I divisjoni pakkumist ja ta valis Ohio osariigi Notre Dame’i, Michigani osariigi, Kentucky, Iowa osariigi, Northwesterni, Pittsburghi, Bostoni kolledži ja Cincinnati asemel. 247Sportsi koondedetabeli järgi peetakse teda 2024. aasta parimaks mängijaks 168. kohal.

Leave a Comment